24

Сент

2008

На вересень-жовтень цього року рок-зграя White готує другу платівку 0 1175

White

White

З назвою якої визначиться тоді, коли вже буде повністю визначено перелік пісень, що до неї увійдуть.

Про наближення години виходу вайтівської плити свідчитиме поява нового виднограю, який має виринути на телеекранах напередодні випуску альбому.

Тим часом чільник гурту Олег "Білий" Шевченко завершив повне переобладнання своєї звукотвірні і вивів її на новий щабель: відтепер у його студії можна записувати об'ємний звук у вигляді 5.1 (шість звукових доріжок, одна з яких відводиться під наднизькі звуки). Здебільшого за такою схемою створюють звуковий супровід до кіно, але цілком ймовірно, що незабаром це звучання стане загальновживаним і для пісенних платівок.

"Я вже неодноразово чув рок-альбоми, записані за формулою 5+1, – ділиться задумом Олег Білий. – Звучить просто невимовно! Тож у групи є така затія і собі випустити диск у такому звучання, тим паче, що дедалі більше людей обзаводяться домашніми кінотеатрами зі звуковим обладнанням, що відтворюють цей формат". Чи вийде друга платівка від White саме у такому звучанні – чільник гурту ще й сам не визначився, але запевнив, що якийсь з найближчих їхніх альбомів обов'язково матиме звукове розширення 5+1.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить