12

Март

2008

Музиканти За Кінопереклад! 0 742

Музиканти За Кінопереклад!
12 березня у столичному кінотеатрі Жовтень (Поділ, вул. Костянтинівська, 26) відбудеться громадський перегляд стрічки "Ще Одна З Роду Болейн"

Акція спрямована на підтримку переозвучення іноземних фільмів українською мовою й покликана  розставити всі крапки над «і» у наступних питаннях:
- кому в Україні заважають жити стрічки, переозвучені українською мовою, а кому - російською?
- чому вважається, що за дубляж фільмів рідною мовою виступають лише «ура-патріоти»?
- чи справді українська звучить природно лише у комедіях?
- якими є ринкові перемоги і невдачі україномовної кінопродукції?
Затійники події, а це відомий своїми починами Всеукраїнський Громадський рух Не Будь Байдужим!, наголошують, що захід є ані неприбутковим, ані політичним: усі учасники акції добровільно приєднуються до перегляду стрічки та, купуючи квитки за власні кошти, «голосують гаманцем» за фільм, переозвучений рідною мовою (ціна квитків – від 25 до 30 грн, для студентів та школярів (за наявності студентського або учнівського квитків) – 15 грн.)

Наші музиканти жваво відгукнулися на цей заклик, тож до перегляду на підтримку переозвучення стрічок українською зголосилися Фома, Вова Зі Львова, Олег Скрипка, Мотор’ролла, Крихітка Цахес, С.К.А.Й., Н.Три, От Вінта… (перелік далеко не вичерпний).
Окрім них будуть на кіноперегляді інші відомі особи: телеведучий і редактор часопису Український Тиждень Юрій Макаров, спортивний оглядач телеканалу ICTV Ігор Мірошниченко, письменниця Лариса Денисенко, представники Громадянської ініціативи «Кіно-Переклад», телеведучий Ігор Пелих.
О 18:45 у передпокоях кінотеатру Жовтень відбудеться короткотривала прес-зустріч зі згаданими особистостями, а о 19:30 розпочнеться кінопоказ. Довідки та зголошення на подію за особовими (097) 962 1445 (Сашко Кривець), (067) 390 8400 (Оксана Левкова) чи через скриньку ua2000@meta.ua.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить