16

Нояб

2008

Мотор’ролла знову стала Хмельницькою на 100 відсотків 0 1262

Моторролла

Моторролла

Ватажок гурту Сергій «Сєня» Присяжний після семи з гаком років постійного проживання у Києві повернувся до рідного Хмельницького.

Причина такого повернення ґрунтовна: гурт на творчому підйомі, розклад виступів дедалі щільніший, а ще ж і платівки нові створювати треба, тим більше, що репетиційна база і студія завжди залишалися у рідному місті.

Втім, за весь час свого існування, і незалежно від місця проживання учасників, Мотор’ролла ніколи себе не переставала називати саме хмельницькою командою. Це з одного боку. А з іншого - в добу нинішніх інформаційних технологій зовсім не має значення, де гурт перебуває, живе, творить фізично. Тож команда залишатиметься однією з небагатьох, які здобули всеукраїнське визнання, так і не переїхавши повним складом до столиці.

Однак київським шанувальникам Мотор’ролли сумувати нема чого і гурт вони бачитимуться не рідше, ніж і до цього. Щонайменше двічі на місяць група виступатиме у столичних клубах мережі Докер: вона і надалі, разом з Mad Heads XL та з От Вінта!, матиме постійну прописку в цих закладах. Разом з тим, гітару Сергія «Сєні» Присяжного можна буде часто почути в майбутніх записах відомих і не дуже виконавців – він не припинятиме своєї діяльності в якості гостьового або залученого гітариста у столичних звукотвірнях. А сьогодні, в затишних і спокійних домашніх умовах Мотор’ролла на повну трудиться над новою платівкою.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить