23

Сент

2008

Морісі (Morrissey) знову вирішив взятися за перо 0 957

Morrissey

Morrissey

Британець написав післямову для книжки, присвяченої творчості американської глем-рок групи New York Dolls.

Це вже не перша літературна спроба Морісі стосовно нью-йоркської команди – він є давнім шанувальником їхньої творчості і навіть свого часу очолював офіційний британський фан-сайт колективу. Згодом у 1981-му році музикант  написав і видав книжку про своїх кумирів, яку назвав просто The New York Dolls. І тепер новий вияв шани – післямова до фотоальбому New York Dolls: Photographs, складеного з фоторобіт Боба Ґрюена (Bob Gruen), відомого також співпрацею з Rolling Stones, Blondie та Led Zeppelin
  
Як заявив Ґрюен, Морісі не єдиний, на кого мала великий вплив творчість New York Dolls, за його словами, кумирами групи також вважають себе фронтмен Clash - Джо Страмер (Joe Strummer), Джен Саймонс (Gene Simmons) з Kiss і Майкл Стайп з групи R.E.M.

«Всі вони знаходили щось своє у творчості Dolls. У когось була музика, у когось - вигляд, у когось – позиція, а в New York Dolls було це все разом. Вони як сім’я для мене, вони є найбарвистішою і найцікавішою групою, з якою мені коли-небудь доводилося працювати», - сказав Ґрюен.

Morrissey – британський поет та музикант. У 1982-1987-му роках був лідером впливової групи Smiths, яку він заснував спільно з гітаристом Джонні Марром (Johnny Marr). Після припинення діяльності колективу музикант розпочав сольну кар’єру, яка вдало триває і по цей день. Видав 12 сольних альбомів. Остання робота виконавця, платівка Ringleader Of The Tormentors, вийшла у 2006-му році.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить