14

Янв

2010

Могилевську крутило на "оці", а Гайтану скинуло у кювет 0 937

Гайтана

Гайтана

Новорічні свята - чудовий час для відпочинку. А зима, як лунає з однієї з радіостанцій, - справді затишна пора.

Затишна, якщо ви не у Києві мера Черновецького і вам не доводиться то грузнути у снігах, то човгати бо глибочезних калюжах.

Певно, вирішили не псувати собі настрій і деякі столичні зірки та й гайнули хто куди - аби закордон.

Цими днями, мала повернутися з двотижневого відпочинку на Шрі-Ланці гімнастка Лілія Подкопаєва.

Якщо вірити наявній інформації, туди Ліля літала зі своїми дітьми - 4-річним Вадимком та 3-річною Кароліною.

Таку подорож як подейкують, подарував Подкопаєвій її новий бойфренд Віктор Костирко. Власне, саме з ним і саме на Шрі-Ланці спортсменка не так давно вже відпочивала. Водночас співачка Наталя Могилевська віддала перевагу старій добрій Європі. артистка скористалася невеликою перервою у гастрольному графіку і вирішила трохи поїздити.

Врешті Могилевська "застрягла" у Лондоні. Наташа вирішила не лише помилуватися столицею Великобританії, а й удосконалити свою англійську. До речі.

Іноземну мову зірка вивчає з початку минулого літа з репетиторами - корінними англійцями. Власне, один з вчителів і порадив співачці провести якийсь час в англомовній обстановці, щоб ще поліпшити англійську.

В Лондон Могилевська поїхала, кажуть, сама. Зупинилася артистка у місцевих друзів-англійців, які влаштовували їй екскурсії по місту. В результаті два дні поспіль Наталя каталася на знаменитому колесі огляду "London Eye".

Трохи проблематичнішими виявились новорічні канікули для співачки Гайтани. Сам Новий рік Гаєчка зустріла на головній площі Харкова, на концерті, а вже потім на неї чекало декілька сюрпризів, як приємних так і не дуже.

Через стихію, що панувала тими днями по всій Україні, відминили авіарейс Харків-Київ. Тому повертатися додому до Києва співачка була змушена на авто.

Нерозчищена траса затримала Гайтану у дорозі мало не на цілу добу. Автомобіль артистки потрапив у сніговий полон і несподівано опинився у кюветі. З ладу вийшло одне колесо.

На щастя, ніхто не постраждав. Декілька годин знадобилося, щоб витягнути машину із замету і знайти СТО. А під ранок співачка продовжила свій шлях до Києва.

А вже вдома на Гайтану чекала дуже приємна несподіванка. Під ялинкою вона знайшла саксофон, про який мріяла ще з дитинства.

Тепер співачка займається грою на інструменті тричі на тиждень і навіть планує використати саксофон у своєму новому альбомі.

"У ці святкові дні я зрозуміла, що найважливіше у житті вірити тільки в хороше і ніколи не панікувати. Я знаю, що за темною смугою у житті йде світла і вона набагато ширша!", - каже Гайтана.

Між іншим, соліст гурту "Скрябін" Кузьма святкуванням українського Різдва в австрійських Альпах не обмежився. Після гулянки він з дружиною та 12-річною дочкою попрямував в Італію, де пробуде майже до Водохрещення.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить