30

Сент

2008

"Ми взірвемо світ любов′ю" від Maxima 1 14366

Maxima

Maxima

Вперше, в ефірі українських радіостанцій Максима з′явилась у 2005 році з піснею «У раю».

М’який вокал та ніжний текст твору одразу привернув до себе увагу найвибагливіших слухачів. Це була музика для тих, хто звик насолоджуватись компанією, а не споживати оголені груди та сідниці очима. Для тих, хто здатен спостерігати та робити власні висновки, слухати та чути думки, а не копійовані словооберти. Саме з цієї пісні і розпочався запис альбому нового музичного проекту Максима.

Щоправда, новий він досить відносно: Максима (Юля Донченко) розпочала свою музичну кар’єру на початку 90-х, гітаристкою-вокалісткою у жіночому рок-гурті «Леді». Потім була бек-вокалісткою у проектах «Муслім», «Лесик-бенд», та у легендарних «Братах Гадюкіних». На початку 1995-го року Юля залишила «Братів» разом із гітаристом Андрієм Партикою для створення власного проекту «Гавайські Гітари». Гурт проіснував лише кілька років, випустив реліз «Якщо Є Життя На Тому Світі», та встиг викликати зацікавленість фахівців і фанів абсолютно новою, на той час, музичною стилістикою - такою собі американізованою гітарною поп-музикою на кшталт Шеріл Кроу. Але складність українського музично-економічного середовища тих часів не дозволила проекту продовжувати свою діяльність довший час.

Сьогодні Юлія, тепер вже «Максима», повертається з новою музикою та новою стилістикою. Пропозицію продюсера проекту Андрія Партики, попрацювати над створенням неординарного музичного альбому, охоче підтримав і відомий музичний продюсер Віталій Телезін («Океан Ельзи», «Друга Ріка», «Браття Грим», Stereoliza, Lama). Саме в його студії відбувалась кропітка робота, над створенням нового альбому - «Ми взірвемо світ любов’ю». Запис композицій тривав близько 4-ох років.

До альбому, який випускає компанія «Астра Рекордс», увійшли 12 пісень. Автором десяти з них є Юлія Донченко. Ще одна композиція - «Золота й небесна жінка» написана на музику Андрія Партики та слова Володимира Цибулька, і є оновленою версією з часів «Гавайських гітар». Її запис відбувався за участю Київського філармонійного оркестру. А пісня «Сильніше звук» - сучасна українська версія відомого хіта Roxette - The Look.

Настрій кожної з пісень - неповторний. Композиції поєднують у собі і електроніку, і рок-блюзову гітару, сміливі експерименти з класикою (болеро Равеля) у виконанні Київського філармонійного оркестру плюс лірика, яка йде від серця… Експерименти, які призводять до відкриття істини… Музика… Лірика… Краса…

«Ми взірвемо світ любов′ю»

Трек-лист:
1. Живі та здорові
2. Ми взірвемо світ
3. Зима, весна, літо, осінь
4. У раю
5. Сильніше звук
6. Чотири стіни
7. Золота й небесна жінка
8. Дві душі
9. Поцілуй мене ніжно
10. Колискова
11. Мій дім – моя фортеця
12. Новорічна

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить