17

Апр

2009

Мерва вийшла зі стану бардо 0 1897

Мерва

Мерва

Мерва з Рівного готує повним фронтом весняний наступ на слухача.

По-перше, хлопці працюють над першим у власному житті повноцінним синґлом для радіо – До Себе В Рай. Провісна версія пісні суттєво відрізнятиметься від платівкого прочитання і покаже Мерву з дещо несподіваного боку: як з'ясувалося, гурт непогано міг би грати в більше популярних стилях, скажімо, виконувати брит-поп. Щоправда, брит-поп в команди все одно виходить доволі важкеньким.

Втім, давні шанувальники Мерви можуть не хвилюватися: відмовлятися від свого упізнаваного почерку група не збирається. Доказом цього став давно очікуваний дебютний диск під назвою Бардо. Про його появу і сповіщатиме пісня До Себе В Рай: окрім радіоверсії хлопці підготували ще й кліп до неї. Кліпотворцями виступили особи, відомі в колах непримиренних: це чільник гурту ТОЛ Василь Пєрєвєрзев, знаний більше як Прозоров – він кермував знімальним майданчиком, та Євген Карпницький на прізвисько Жека – саме він стояв за вічком камери.

Місцини для зйомок хлопці теж вибрали нівроку: від кладовища до звукотвірні Олександра Пономарьова. В останній, до слова, були розгорнуті такі прикраси, що приміщення не впізнав навіть сам власник. А помешкання в одному зі старих будинків на київському Подолі створило просто чудове середовище, яке як ніяке інше збіглося з ниткою сюжету. Зрозуміло, що марна справа переказувати словами відеокартинку, тому обмежимося лише тим, що головна дійова особа перебуває у складній боротьбі із самою собою, безперервно порівнюючи життя та смерть. У підсумку герой таки визначається, що життя – невимовно краще за самогубство, і врешті-решт виходить зі свого стану сумяття – стану бардо.

Передбачається, що виднограй До Себе В Рай, так само як і пісня, матиме теж два види монтажу: на рідне, платівкове звучання пісні, і на її радіопровісне прочитання.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить