27

Апр

2009

Міжнародний хіт від Гайтани та Global One (Слухати пісню) 7 2887

Гайтана

Гайтана

Наприкінці минулого року повідомлялося, що Гайтана представила Україну у міжнародному музичному проекті Global One.

Тоді співачка записала головну пісню проекту «Lately» двома мовами: англійською та українською. Слова для україномовного варіанту, що отримав назву «Нещодавно», написала сама Гайтана.

І ось, нарешті, результат співпраці Гайтани з командою Global One можуть оцінити українські слухачі!

Гайтана: «Я завжди знала, що музика поєднує чудових людей! За час співпраці з Global One я познайомилася з прекрасними музикантами та отримала багато приємних вражень. Дуже хочеться, щоб українські слухачі також отримали масу задоволення від того, що в нас вийшло. Тому що ми робили це з любов’ю до музики».

Нагадаємо, що суть проекту Global One полягає у тому, щоб поєднати найкращих виконавців з якомога більшої кількості країн за допомогою однієї пісні. Цієї піснею і є «Lately». Зірки з таких країн як Бразилія, Китай, Індія, Індонезія, Ізраїль, Італія, Японія, Малайзія, Португалія, Іспанія, Україна, Швеція, Туреччина, Великобританія виконали цю пісню рідною мовою та мовою оригіналу. Почути їх можна буде у альбомі Global One, що складатиметься з двох частин: одна вмістить у собі пісню «Lately» у виконанні цих виконавців (у тому числі й Гайтани), а друга – власні хіти цих зірок та відео, відзняте під час запису проекту у різних країнах.  Міжнародний реліз Global One відбудеться у квітні цього року. Зараз молоді талановиті режисери змагаються за можливість відзняти відео для офіційного релізу «Lately».

Над записом «Lately» в Україні разом з Гайтаною також працював реп-виконавець Стас Конкін. Після того, як організатори Global One обрали серед українських зірок Гайтану – співачку, яка працює за світовими стандартами – вони запропонували їй обрати реп-виконавця для певної частини запису. Гайтана запропонувала кандидатуру молодого та перспективного Стаса Конкіна – і організатори проекту охоче погодилися з вибором співачки.

А доки весь світ чекає на реліз проекту Global One, ми з вами можемо послухати та оцінити пісню «Lately» у виконанні Гайтани. Адже саме такою її почують у багатьох країнах світу!

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить