23

Окт

2008

Майкл Джексон купив маєток поблизу початкової школи 1 962

Michael Jackson

Michael Jackson

Майкл Джексон знову викликає занепокоєння батьків маленьких дітей.

П'ятдесятирічний поп-король купив новий маєток у Лас Вегасі в кількох метрах від початкової школи, у якій навчаються учні від чотирьох до тринадцяти років. Батьки малюків відверто побоюються такого сусідства - вони все ще не можуть забути обвинувачення Майкла у розбещенні малолітніх і тривалі судійські тяганини щодо його виправдання. 

Дорослі намагаються знайти способи, за допомогою яких Джексона спробують виселити з його помешкання. Утім, сусіди співака стверджують, що така реакція перебільшена. Майкл практично увесь час проводить вдома в оточенні охоронців. Єдині діти, з якими він проводить вільний час - його власні сини Принц Майкл Перший, Принц Майкл Другий і донька Періс. Виконавець все ще сподівається здійснити гучний камбек - власник одного з Лас-Вегаських казино Стів Вінн допомагає Джексону створити незабутнє шоу. Саме це є основною причиною переїзду екс-поп-короля у американську столицю розваг.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
  • photo
    Игорь 27 November в 17:33
    Честно не знаю, правда ли то что в последние несколько лет пишут и говорят о певце, но мне искренне жаль, что Майкл находится на грани морального и финансового краха. Судя по всему вокруг него находятся люди заинтересованные в его банкротстве, либо причина в нем самом.
    7
    Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить