27

Фев

2009

МайжеКолір починає... (Слухати пісню) 0 3750

МайжеКолір

МайжеКолір

Запорізька група МайжеКолір утворилася у 2005-му році з однодумців, яких об’єднав теперішній лідер команди Михайло.

До того люди вже мали досвід роботи в музичних колективах і МайжеКолір став для них черговим етапом розвитку. Спершу вони грали тяжку музику, але з часом музиканти зрозуміли, що це не їхнє і перейшли на легші і позитивніші композиції.

Хоча, що стосується пісні Десь Високо, то вона вже давно в активі митців і є чи не першим їхнім творчим набутком. Просто до останнього часу вона не була записана у студії. «Так уже склалося, що ми вирішили записати саме цю пісню, і я дуже рада цьому факту, оскільки вона була перша. Вона була написана восени 2005-го і її текст принесла наша подруга Христина – студентка медичного університету» , – розказує вокалістка групи Анна. Христина не просто так взялася за написання цих слів. Вона саме переживала розлучення зі своїм хлопцем, а всі свої відчуття вилила на папері.

«Звичайно, таких історій багато, – погоджується Анна. – Але ця історія нас чимось зачепила. Ми почали цю пісню грати і граємо її вже три роки». Тепер же ж трек можна буде почути не тільки на живих концертах МайжеКольору, але і в радіоефірі, де 21-го лютого відбулася його презентація.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить