19

Апр

2009

«Мамина Юність» гурту «Lюк» 0 1819

«Мамина Юність» гурту «Lюк»
Група Lюk випускає новий, четвертий за рахунком, студійний альбом. Крім традиційного складу групи в записі альбому взяв участь вокаліст гурту «...и Друг Мой Грузовик» Антон Слєпаков.

Витримавши тривалу, але необхідну для натхнення паузу, група Lюk випускає новий, четвертий за рахунком, студійний альбом. Нова платівка, що отримала назву «Мамина Юність», потрапить до рук своїх українських шанувальників 24 квітня. Тринадцять пісень з треклиста альбому представлять оновлене звучання групи, не втративши при цьому своєї «люківської» впізнаваності.

 

Оля Герасимова, вокал: «Ми дуже довго йшли до запису цього диску і його випуску. З моменту останнього альбому «Sex» пройшло ні багато, ні мало - чотири роки. Відповідати на запитання, чому так довго, вже немає особливого сенсу. Хіба що можна сказати - щойно тільки ми зрозуміли, що прийшов час записувати новий альбом, ми цим негайно зайнялися.»

 

Звичне для музики групи Lюk стилістичне розмаїття, тим не менш, не відволікає від цілісного сприйняття всього альбому. Учасники гурту зізнаються, що в новому альбомі практично не буде «лаунжа», але буде багато «року». Що ж таке «рок-музика» у виконанні гурту Lюk самі музиканти описувати не беруться і залишають це право за слухачем.

Крім традиційного складу групи в записі альбому взяв участь вокаліст гурту «...и Друг Мой Грузовик» Антон Слєпаков, виступивши в якості співавтора тексту та виконавця «чоловічої» партії в пісні під назвою «Мітхун Чакраборті». Крім того, в одній з композицій, яка отримала назву «Tribute to Shostakovich» можна почути голос самого Дмитра Шостаковича, записаний під час його радіо-звернення до слухачів у Блокадному Ленінграді.

Запис, зведення та мастеринг проходили на київській студії «211» під керівництвом Віталія Телезіна, який виступив у якості саундпродюсера альбому.

 

Олег Сердюк, клавішник: «Ми зараз під великим враженням від роботи з Віталієм Телезіним. Він дуже тонко відчув, який саме ми хочемо почути свою музику. Нам здається, що після співпраці з цим талановитим звукорежисером ми самі виросли як музиканти. Він дуже творчо підійшов до роботи з нами, і ми на 100% задоволені результатом - це саме те звучання, якого хотіли домогтися».

 

Практично одночасно з українським виданням, альбом «Мамина Юність» вийде і в Росії. На підтримку виходу диска Lюkи вирушать у масштабний тур, який охопить близько 30 міст як у Росії, так і в Україні. На кінець літа та початок осені заплановано настролі в Білорусії, Прибалтиці, Грузії.

 

Треклист альбому «Мамина Юність»:

1. Друг

2. Нафта

3. Митхун Чакраборти

4. Le petrole 27

5. Олени

6. Дама из Праги

7. Байкалы, Амуры

8. Зима

9. Рorno

10. Антон

11. L'emozzione

12. Время внутри

13. Tribute to Shostakovich

 

 

 

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить