04

Март

2009

Mad Heads XL без діла не сидить 0 1372

Mad Heads XL

Mad Heads XL

Попри те, що Mad Heads XL збирається підготувати програму, спрямовану не лише на внутрішній український ринок, але й на іноземного слухача, гуртові виcтачає робити і вдома.

«Ще коли ми були просто Mad Heads, тоді ми добряче покаталися Європою рокабільними фестами, – зізнається чільник Вадим Красноокий. – Але чужими країнами-то їздили, а ось в Україні, кількість наших концертів була, скажімо так, скромною». Тепер же справа докорінно інакша.

Не те, що б зірвиголових не запрошували до заграниччя: вони є в групи постійно. Просто тепер підхід  у хлопців набагато виваженіший. Якщо питання стоїть таким чином, що Mad Heads XL, наприклад, від поїздки зможуть отримати належний розголос про себе і зробити зачин на майбутнє, то такі пропонови хлопці не відхиляють і погоджуються на них з радістю. Якщо ж подорож, умовно кажучи, буде просто ще однією пересічно співочою мандрівкою за кордон, то команда сміливо відмовляється від таких запрошень.

«Слава Богу, сьогодні ми маємо в Україні насичений і розписаний наперед розклад виступів, – уточнює Красноокий. – Тож коли ми маємо їхати на виступ до Європи лише аби просто кудись їхати – так на це вже у нас нема часу, ми можемо підвести своїх вітчизняних партнерів».

Втім, Mad Heads XL не стверджує, мовляв, його західний ринок не цікавить, зовсім ні. Поїжджати туди хлопці будуть, але розсудливо: так, аби не розгубити вітчизняного шанувальника, лави якого за останні роки суттєво поповнилися і зросли.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить