16

Авг

2014

Луцький гурт «Фіолет» підтримав українських вояків новою піснею «Сини» 0 3108

Фіолет

Фіолет

Гурт «Фіолет» днями оприлюднив свій новий сингл на композицію «Сини», яку музиканти присвятили українським воякам.

За словами музикантів колективу, пісня була написана нещодавно і за досить-таки короткий час набула свого матеріального втілення.

Запис композиції відбувався в Луцьку, на студії Романа Сороки, з яким музиканти працювали ще раніше, записуючи зокрема платівку «Rock"n"love» (2012 рік) та EP «Атоми Щастя» (2013 рік).

Аранжуванням та зведенням нової пісні займався Роман Сорока у вже традиційному творчому тандемі з музикантами «Фіолету». До запису композиws] долучили також відомого луцького музиканта Юрія Кльоца («Ювелір», «Аут Край»), який для трека зіграв партію на контрабасі.

«Це той духовний мінімум, який ми, як українскі музиканти, можемо надати в ці дні. Композиція в підтримку тих, хто саме зараз відстоює на сході країни наше право на незалежність і на мирне небо над головою. Трек цей в пам"ять тих героїв, які пішли, по собі залишивши гідний приклад відданості країні та власним своїм ідеалам. Ніщо і ніхто нами не повинні бути забуті», — розказав фронтмен та вокаліст «Фіолету» Сергій «Колос» Мартинюк.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить