15

Окт

2008

Лобода зняла нове відео на пісню "За что?" 0 1275

Лобода зняла нове відео на пісню

Лобода зняла нове відео на пісню "За что?"

На думку Світлани, кліп присвячений дуже глобальній проблемі - чоловіку і жінці, які багато років прожили разом.

Головні герої - це подружня пара. Їм важко знаходитися разом, тому що вони набридли один одному і дуже втомилися. - Я знаю, що велика частина населення знаходиться в такому стані, - розповідає Світлана. - Як боротися з цими речами, як втримати чоловіка або дружину - все це є у напівгрі, яку ми представляємо в кліпі. Коханням потрібно займатися. І є можливість зробити життя в парі максимально цікавим і різноманітним. Спосіб цей дуже екстремальний. І ми покажемо його в нашому відео. Тут будуть і бійки, і сцени насильства, і багато іншого.

Цікаво, що у самої Світлани поки немає досвіду сімейного життя. Проте, схоже, її це нітрохи не бентежить.
- У мене є акторські навики, - розповідає співачка.
- До того ж такі образи зрозумілі будь-якій жінці. Всі ми зустрічаємося з з чоловіками. Кожного разу стосунки з пристрасті переходять в любов, а потім - пошана. Головне при цьому - уміти зберегти відчуття пристрасті, постійного тяжіння.

У цьому кліпі всі герої з'являться в костюмах дизайну самої Лободи. Це буде чоловічий одяг: головні убори, шарфи, майки з відбитками кобури, а також жіночі плаття з еротичними фотопринтами. Частина зйомок проходила на заводі «Ленінська кузня», який вже багато років будує кораблі. У такому індустріальному антуражі і розгортаються події нового відео. Правда, вдосталь помилуватися на співачку нам не дали. Справа дійшла до відвертих сцен, і з приміщення вигнали практично всіх.

P.S. До речі, Лобода тепер блондинка. Для того, щоб знятися в кліпі, Світлана навіть змінила імідж — перефарбувалася в блондинку. "Це я їй порадив, — каже Бадоєв, — щоб побачити її оновленою".

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить