25

Апр

2009

Лобода заклала квартиру для участі в "Євробаченні" 1 904

Лобода

Лобода

Світлана Лобода заклала квартиру, щоб знайти гроші для участі в конкурсі.

"В даний момент закладена моя квартира", - сказала Лобода, відповідаючи на запитання київських журналістів про те, скільки грошей було витрачено на підготовку до її участі в конкурсі і чи вкладала вона свої особисті засоби.

При цьому співачка підкреслила, що на даний момент вона і її команда переживають серйозну фінансову скруту. Вона не уточнила про яку суму йде мова, але розповіла, що оголосила збір засобів в Інтернеті. Всі гроші, отримані від фанатів, Лобода відправляє на виготовлення декорацій в Гонконг.

"Декорації - це дорогий продукт, який ми веземо на "Євробачення", - пояснила вона. - Він передбачає велику кількість дорогої техніки. І ми намагаємося зрозуміти, як з тих копійок, що у нас залишилися, зробити хороший якісний продукт".

За словами Світлани, також величезна кількість грошей йде на переїзди, помешкання, харчування. На питання, чи бачиться Лобода з представницею Росії на конкурсі співачкою Анастасією Приходько, яка проживає в Києві, вона відповіла, що "вони не стикаються особисто".

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить