17

Июня

2009

Лобода обійшла Рибака в рейтингу пошукових інтересів Яндексу 1 1722

Светлана Лобода

Светлана Лобода

Компанія Яндекс опублікувала рейтинг пошукових інтересів користувачів України за травень.

Серед найбільш популярних травневих запитів досить багато свят - 1 травня, День Перемоги, День музеїв, День матері, День прикордонника, День радіо та зв'язку, повідомили у прес-службі компанії.

Крім того, українські користувачі активно цікавилися фільмами: по сплеску інтересів лідирують Ангели і демони, Термінатор 4 і Ніч в музеї 2.

На першому місці травневого рейтингу - Євробачення 2009, яке відбувалося у Москві. Крім Євробачення в цілому користувачів Яндексу цікавила покупка квитків та різних виконавців.

По зростанню пошукових запитів до Яндексу Світлана Лобода, що посіла 12 місце, обійшла переможця Євробачення-2009 Олександра Рибака з Норвегії. На третьому місці - Анастасія Приходько, що виступала за Росію.

Окрім свят, фільмів та Євробачення на травневий рейтинг злетів інтересів значно вплинули ще дві події - загибель телеведучого Ігоря Пелиха і смерть Олега Янковського.

Нагадаємо також, що на початку червня на сервісі Яндекс. Карти з'явилися детальні схеми всіх обласних центрів України.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
  • photo
    Olena (Lugansk) 17 June в 22:07
    Ну ось, Світланко, не треба було так засмучуватись після оголошення результатів Євробачення - народ тобою цікавиться більше, ніж іншими - а це головне :-).
    6
    Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить