22

Окт

2008

Ліхута: безголосих виконавців треба пережити 0 861

Ліхута

Ліхута

Продюсер і чоловік Таїсії Повалій Ігор Ліхута не виключив, що в майбутньому, окрім Повалій розкручуватиме когось ще...

-Ви є продюсером своєї дружини...не хотіли б спробувати себе ще в якомусь проекті, «розкрутити» якусь групу або співака?

- Всьому свій час, все можливо. Можливо, через декілька років це і відбудеться.

-Чи збирається Таїсія Повалій підтримувати когось на новій виборчій кампанії?
- А що у нас вибори? Поки нічого невідомо.. Вирішуватимемо проблеми у міру їх надходження!

-Чи запрошували Таю в проекти «Танці із зірками» або «Танцюю для тебе»? Якщо так, то чому відмовлялися?

-Так, запрошували і, взагалі, запрошують постійно в різні шоу. Але ми не можемо через участь у шоу відмовитися від своїх концертів і виступів. Крім того, Тая не зовсім спортивна людина і мені б не хотілося, щоб під час якихось піруетів або танців з нею щось трапилося.
- Скажіть, скільки ще українців мучитимуть тим, що називається «Вітчизняна естрада»? Коли, по-вашому, в Україні з'явитися зірка дійсно світового рівня, а не зірки популярні в світі тільки, хіба що серед емігрантів?
- Насправді це питання дуже складне з багатьох причин. Перша причина - це те, що наш медіа-простір обмежується тільки нашою територією. Ви звернули увагу, що американські, англійські і навіть французькі артисти звучать на наших радіостанціях і радіостанціях СНД? А українські - тільки в основному на території України. Держава Україна повинно вчитися себе промувати і рекламувати так, як це роблять інші країни, наприклад, Росія. А якби сьогодні у нас з'явилися українські Стінги, Мерайі Керрі і Елтони Джони, вони б залишилися нікому не потрібними і невідомими українськими артистами. Як мовиться, без реклами нікуди. Мені здається, в цьому головна проблема нашої країни за кордоном. А що стосується безголосих виконавців з голими дупами, то це, напевно, треба пережити тому, що у всьому світі є певні тенденції, пов'язані не тільки з економічною, але і з культурною кризою. Тому чекатимемо і сподіватимемося....

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить