27

Сент

2011

Lama записує новий альбом, а поки презентувала сингл «Не підведи» (аудіо) 0 2661

Lama

Lama

Після оприлюднення пісні «Тримай» у квітні минулого року Lama і її однойменний колектив пішли у творчу відпустку, після чого з новими силами взялися за роботу над наступним, третім альбомом, провісником з якого і став новий сингл «Не Підведи».

«Той час, коли ми відпочивали, якраз вплинув на нас таким чином, що ми змогли подивитися на свою музику під іншим кутом. Пісня вийшла досить програмована, електронна і до неї я вперше написала речитатив, чого ніколи раніше не робила в своїй музиці. Тому певною мірою цей твір є для мене новою сторінкою у творчості», - розповіла Lama.

Як і більшість композицій Лами, пісню «Не підведи» було написано співачкою в чарівному стані закоханості, коли всі потрібні слова виплескуються на папір самі. Ця подія сталася місяці три тому і відтоді працювати над платівкою стало набагато легше і цікавіше.

«Зараз ми вже дописуємо платівку на студії. Точну дату виходу поки що не визначили, але можна вважати, що вийде вона десь наступної весни, але досить можливо що і раніше - ще зимою».

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить