04

Март

2009

LAMA: "Саме ця весна стане для нас особливою!" 0 1162

LAMA

LAMA

Напередодні весни «LAMA» розпочинає новий креативний етап.

Прийшов час, коли переглянуто та оцінено все, зроблене раніше. Орієнтири незмінні, та яснішим стає шлях. Натхнення, що приносить саме ця весна, «LAMA» демонструватиме у нових піснях, нових образах та проектах, що зовсім скоро звучатимуть в медійному просторі.

Розпочнеться все з появою в радіо-ефірі пісні «Я не та» з останнього альбому «Світо і Тінь». Ідея пісні – підкреслити означений початок нового етапу, перехід зі свіжими силами та намірами до реалізації цілей. «В нові двері входжу..», – співає LAMA. Всеукраїнська радіо-прем’єра пісні відбудеться в п’ятницю, 27 лютого, а в неділю на телеекранах стартуватиме відеокліп на неї.

Наступним кроком стане соціальний проект присвячений зниклим дітям. «LAMA» разом з групою «Dazzle Dreams» та Валерієм Харчишиним з «Другої Ріки» підніматимуть цю болючу і постійно актуальну тему на національному рівні. Деталі проекту будуть оголошуватись протягом березня.

Пізніше в ефірі радіостанцій з’явиться ще одна пісня - «З джерела», що стане прелюдією до першого всеукраїнського туру групи «LAMA». Тур на підтримку останнього альбому «Світло і Тінь» охопить біля двадцяти найбільших міст України, що зможуть побачити та почути спеціально підготовлену концертну програму і шоу.

«LAMA» запевняє - ця весна, буде плідною і насиченою: ротаціями синглів та відеокліпів, участю в радіо і телевізійних ефірах, творчими проектами. «Весна - це така пора року, з приходом якої нереально великий потік ідей та сил просто переповнює мене!» - говорить Наталка Дзеньків. - « І саме ця весна стане для нас особливою».

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить