27

Нояб

2008

Кріс Браун планує дует з Мадонною 0 798

Kris Braun

Kris Braun

Молодий американський виконавець Kris Braun збирається зробити черговий крок до зіркового статусу.

Співак хоче вмовити Мадонну долучитися до запису свого нового альбому Graffiti. Окрім того він  спить і бачить як би попрацювати з британською групою Coldplay. Браун каже, що його майбутня співпраця з поп-королевою та британськими рокерами стане черговим кроком нагору до музичного Олімпу. "Це буде мій наступний крок від простого хлопця Кріса Брауна до суперзірки", - зізнався музикант.

Дата виходу нового альбому Брауна наразі невідома. Якщо Мадонна та колдплеї погодяться на пропозицію виконавця, то вони приєднаються до компанії таких імен як Ріанна, Лудакріс та Джордін Спаркз, які вже взяли участь у запису його диску.  

Christopher Maurice Brown - американський r&b-виконавець, автор пісень, танцівник, кліпмейкер і актор. Його дебютна платівка Chris Brown вийшла вкінці 2005-го року, і перший синґл з неї Run It! одразу ж очолив гарячу сотку журналу Billboard. На плиті було ще кілька пісень, що потрапили у топову десятку.

Другий студійник Брауна Exclusive поширився світом у листопаді 2007-ого. Він містив другий гіт N1 у кар'єрі Кріса, композицію Kiss Kiss, яку спродюсував Ті-Пейн. Музичне видання Rolling Stone віддало платівці Exclusive 34-е місце серед 50-ки найкращих альбомів 2007-ого року.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить