18

Нояб

2009

Крихітка презентувала "бордель та бардак" (відео) 0 1548

Крихітка

Крихітка

Режисером та оператором відео виступив Андрій Толошний, який займався режисурою і попереднього кліпу «Крихітки» на пісню «Щось на зразок».

Саму пісню музиканти називають «старою-новою», адже первинна версія її з’явилася ще у 2005-му році в альбомі «На першому місці», а «бордель & бардак» - версія ж увійде до треклісту нової платівки «Рецепт».

«Щодо вибору режисера – ми давно спостерігаємо за творчістю Толошного, – розповідає Каша Сальцова. – Коли ми вперше побачили кліп на пісню «Machine» Esthetic Education, то звернули увагу на хороший смак оператора і динамічний монтаж, який суттєво відрізняється від стандартних українських відео. У Андрія доволі рок-н-рольний підхід до зйомок музичних відео».

«ВМНК» – вже третій кліп до альбому «Рецепт», відзнятий слідом за «Щось на зразок» та «Монетою».

 


Пряма мова:

В оригіналі, у "Крихітки" пісня ВМНК ("Він мене не кохає") була агресивним танцювальним треком і наживо він виконувався, як швидкий і гучний концертний номер.

Коли ми вже в складі "Крихітки" аналізували, яку пісню нашої попередньої групи хочемо зробити, зупинились на ВМНК. Ця пісня, поза сумнівом, була однією з характерних для "КЦ", тому нам було цікаво переосмислили її наново. Писали не як звичайно, інструменти по черзі, а одночасно, разом, у різних кімнатах студії і чули одне одного в навушниках. Спочатку нас злякало, як "сиро" звучить матеріал, але потім наші саундпродюсери переконали нас лишити як є, – це кімнатне акустичне звучання, з шумами студії, з усіма недосконалостями – на їх думку пісня з мінімальним редагуванням стала більш виразною і те що називається "true". В результаті у "Крихітки" в ній чутно сарказм, виклик, а у нас вийшла спокійна, драматична але досить "прозора" версія, у мене особисто є враження "оголеності" цього треку на концертах. Через розбишацьке фортепіано вона у нас називається "ВМНК (бордель енд бардак версія)".

Щодо відео, Андрій Толошний – перший режисер, якому вдалось довести мене до натуральних сліз в кадрі, за що я йому дуже вдячна. Фактично, якби не його творчий авантюризм, кліпу не було б – ми монтували "Щось на зразок", коли хлопці привезли зі студії "ВМНК". Ми поставили послухати – на екрані були щасливі пари, в колонках "ВМНК", контраст між піснею і відео був такий разючий, що Андрій сказав – "Подивись, це ж майже готовий кліп". На наступний вечір він взяв камеру і за ніч вони з Анею Сороколет, яка була на зйомках в якості другого оператора, дозняли решту".

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить