24

Март

2009

«Контрабас» з Полтави привозив козобас та щирі емоції 0 4292

«Контрабас» з Полтави привозив козобас та щирі емоції

«Контрабас» з Полтави привозив козобас та щирі емоції

Акустичний гурт з Полтави «Контрабас» приїздив у Вінницю з концертом. Хлопці привезли запал гарного настрою та ніжні ліричні роздуми, і ті, хто завітали минулої п’ятниці у «Портал» отримали щеплення від депресій.

Якимось дивом учасники «Контрабасу» поєднують у своїх піснях позитивну меланхолію та запал і відчайдушність. Кожна з пісень неминуче викликає посмішку: задоволену або іронічну, задумливу або радісну. Щирість виконання підкуповує.

Отож, грають наразі у складі гурту: Сергій Буланий на гітарі та губній гармоніці (він здатен причарувати будь-яку дівчину, хоча б «Нічним блюзом», або співами французькою), Ярослав Дем’яненко на перкусії та усіляких дивних штуках (дримба, сокира, тамбурин), Богдан Шкуринський на баяні та Макс Михайличенко – один з найкращих козобасистів (адже їх загалом небагато), що іноді видобуває звуки навіть з дерев’яного гребінця.Намагаючись розгадати звідки береться невичерпний позитив полтавчан, MyRadio задало їм декілька запитань:

MyRadio: Чи мали ви час прогулятися Вінницею?


Ярослав: Так, побували у музеї Коцюбинського, побачили кілька виставок, маємо приємні враження.

Макс: Загалом Полтава надзвичайно схожа на Вінницю, от лише у вас тут вулиці ширші та більше простору, а в нас все якось компактніше.MyRadio: Яка музика надихає вас?

Багато що надихає, але ми фактично ніколи не задумуємося над цим, просто сідаємо та граємо. Все що виходить - то само собою, без зусиль.

MyRadio: А яку музику ви слухаєте у вільний час?

Макс: Я взагалі полюбляю Боба Марлі. Зараз слухаю постійно. Та й у решти учасників групи найрізноманітніші музичні смаки, але загалом смаки учасників «Контрабасу» співпадають.MyRadio: Ви багато поїздили Україною з концертами. Які міста особливо запам’ятались? Де сприймають вашу музику найкраще?

Є, звичайно, й міста відвідування яких приємностями не запам’ятались, але от у Вінниці нас і справді приймають добре! Ми вже вдруге у вас і враження найкращі. Загалом, ми от уже собі визначили три міста які для нас найулюбленіші. Це Краматорськ у першу чергу, там у нас багато прихильників, а Вінниця мабуть займає почесну другу-третю сходинку.

MyRadio: Чи були кумедні випадки під час гастролей?

Макс: Багато! От, наприклад, у Славському я забув свій козобас біля ларька з пивом. Змушений був повертатися дві доби назад, перекладними. Але все завершилось нормально. Інструмент у порядку.MyRadio: А чи були такі випадки, коли усілякі неприємності, незважаючи ні на що, не вплинули на ваш хороший настрій?


Макс: А от зовсім недавно був випадок. 10 хвилин до концерту, ми готуємось, я підлаштовую інструмент і тут… рветься струна. Іншої немає. Але викрутилися: скрутив її у такий-сякий вузол та й непогано зрештою заграли тоді.

MyRadio: Розкажіть будь ласка про народні пісні які ви співаєте.


Ярослав: Наприклад, пісня «Залізяка», яку ми виконуємо, була записана на Ставропіллі. Незважаючи на наш інтерес до збирання маловідомих народних пісень, співаємо лише ті, що за нашою думкою нам підходять.

Сергій: Все ж, за кількома виключеннями, співаємо своїх пісень, вони справді відображають що то є гурт «Контрабас».MyRadio: У яких культурних заходах, фестивалях ви приймаєте участь?

Ярослав: Нам взагалі подобається ідея скликати найрізноманітніші фести: збирається купа цікавих людей, всіх їх поєднує музика, мистецтво. Ми ніколи не відмовлялися від участі, куди б нас не запрошували. Дуже хочеться щоб люди позбавлялися аморфності та байдужості і цікавилися культурними подіями, що відбуваються навколо.Теплу меланхолію та купу радісних емоцій залишив нам гурт «Контрабас». Їх пісні мов саундтрек до щоденних приємностей: прогулянки весняними вулицями, зустрічей з друзями та загалом гарного проведення часу.

«Є певні речі, що завжди в ціні.
Надворі квітень і десята ранку.
Прийшла весна, суцільні вихідні.
І я на ранок — знічений і добрий —
Несу натхнення спорожнілі торби.
» - співається у пісні на слова Сергія Жадана. Надзвичайно доречно!Слухайте пісні від «Контрабасу» на MyRadio. Заряджайтесь позитивом від простих та гарних ритмів і вслуховуйтесь у слова, кумедні та задумливі, але завжди сердечні та щирі.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить