19

Сент

2008

Книга рекордів Ґінеса назвала музикантів-рекордсменів 0 738

Amy Winehouse

Amy Winehouse

Книга рекордів Ґінеса відсвяткувала черговий ювілей і з цього приводу оприлюднила чергову порцію рекордсменів серед музикантів.

До збірки рекордів за цей рік увійшли Емі Вайнгауз (Amy Winehouse), Леона Льюїз (Leona Lewis), Sugababes та Пол МакКартні (Paul McCartney).

Скандалістка Вайнгауз була відзначена за те, що огтримала найбільше Ґреммі серед британських співачок. Нагадаємо, що на цьогорічній церемонії вона взяла п’ять із шести можливих нагород, зокрема і найпрестижніші - Запис Року, Пісня Року і Дебют Року.

 

Сера Пола МакКартні було визнано Найуспішнішим Автором-Виконавцем Усіх Часів. Екс-бітл може похвалитися 188 гітами, що потрапляли до Топ 40 різних країн, з них 91-а пісня піднімалася до першої десятки, а 33 треки – очолювали переліки гітів.

 

Потрапила у товариство рекордсменів і британська співачка Леона Льюїс. Її платівка Spirit була визнана Комерційно Найуспішнішим Дебютним Диском Великої  Британії, який найкраще продавався протягом першого тижня, а також таким, що Найшвидше Досяг Рівня Продажу В Один Мільйон Примірників.

 

 

 

 


Рекорд встановила і композиція Sugababes - About You Now, яка найшвидше просувалася по британському чарту, а також стала Першою Британською Піснею, Що Очолила Тамтешній Чарт Виключно Завдяки Онлайн-Продажам. 

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить