27

Март

2009

"Карна" доторкнулася до ґотики 2 2453

Карна

Карна

Івано-франківська ново-металева Карна відтепер металева лише на половину: другу частину гурт віддав на відкуп ґотиці.

Принаймні, у своєму щойно спеченому відеоряді, знову ж таки, до свіжозаписаної пісні "В Обіймах Сплячого Сонця". Кліп "Карні" накрутив підкарпатський кліпотворець Віто Бакін, знаний своїми роботами для боївок "Пан Пупец", "Фліт", а також суперечливим кліпом "Баста" для "Гудімова".

Цього разу митець не поліз камерою копирсатися в чиїхось трусах, а натомість занурився в чаклунську та смурну естетику, яку так полюбляють шанувальники ґотичного напрямку молодіжної культури. Довготривалого кіна з того не вийшло, однак співоча короткометражка цілком вдалася і подивитися є на що. Чи вірніше – на кого. Окрім самих карнівців у кадрі виринає сувора чорнявка, яка насправді є не звичайною чорнявкою, а відомою в Європі ґотичною моделькою на творче прізвисько "Rashel". Дівчина співпрацює зі шведською модельною агенцією "Nocturnal Models Agency" (Стокгольм), а також українською "Pride". Знайти одне одного і домовитися між собою "Карні" та "Rashel" допомогло всюдисущне всемережжя.

Стосовно самої пісні "В Обіймах Сплячого Сонця", то у кліп лягла її телевізійна версія; платівкове ж прочитання матиме важче гітарне деренчання, а саме награння буде довшим. Обидва записи карбувалися не будь-де, а на славетній столичній звукотвірні 211, зі стін якої вийшов вже далеко не один вітчизняний гіт, зокрема усі забійники співачки "Lama". Хоча опікується студією відомий звукотворець Віталій Телезин, однак цього разу він здійснював хіба порадчий нагляд і особисто в творчий процес не втручався: хлопці все записали на власні смак та вміння.

Річ "В Обіймах Сплячого Сонця" є провісником майбутньої платівки "Карни", назву якій команда ще шукає. Спочатку була задумка зробити її однойменною з іменем групи, потім – назвати за першою ластівкою, піснею "Ті, Що Танцюють На Голові". Нині карнівці жартують, що взагалі можуть озаголовити диск за назвою місяця, в якому його буде випущено. А видати кружальце "Карна" збирається, за будь-яких умов, цієї весни.

До речі, попередній відеокліп "Ті, Що Танцюють На Голові" тривалий час посідав першість за кількістю переглядів у розділі ФДР ВІДЕО. Івано-франківці сподіваються, що їхній свіжий виднограй спіткає та сама удача, у чому і запрошуємо переконатися на власні очі.

Дивитися "В Обіймах Сплячого Сонця" на власні очі http://fdr.com.ua/online_tv_view/281/

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
 • photo
  Руслан 20 March в 21:41
  Я просто обожнюю їх. Наснаги і нової творчості Вам. Розвивайтеся і буже щасатя Вам. П.С.Збираюсь на Ваш концерт в Києві...
  6
  Ответить Спам
 • photo
  Уманеуш 27 March в 20:56
  З нетерпінням чекатиму на альбом!
  7
  Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить