11

Дек

2008

КАМОN!!! шукають українського Мериліна Менсона 3 1049

КАМОN

КАМОN

Гурт КАМОN!!! знову шокує публіку своїм «космічним» підходом до справи.

Цього разу дівчата не стали закликати потойбічні сили та виходити до астралу задля успіху своєї справи. Тепер Аліса та Ксюша вирішили заручитися більш земними методами та влаштували… кастинг! Як виявилося, для повного та безмежного щастя КAMON!!! не вистачає басиста, схожого на Мериліна Менсона.

Ідеальний претендент має бути вищим за 180 см, мати худорляву статуру, довге темне волосся та  готичну душу, вміти правильно поводитися з музичними інструментами та тонкими матеріями.

Аліса: «Ми з Ксюшею часто вештаємося містом у пошуках сенсу життя та заглядаємо до чужих вікон. Якщо дивитися у вікна першого поверху, то видно телевізор. Так ми іноді натрапляємо на  музичні канали та дивимося їх годинами. Про що це я… А! В Україні немає свого Мериліна Менсона! В американців є, а в нас – немає…»

 

Філософські мандрівки містом і стали причиною активного пошуку музиканта, який має прикрасити КАМОN!!! своєю сюрреалістичною натурою.
За словами Аліси та Ксюши, від початку кастингу минуло лише декілька днів, а фото та музичні доробки потенціальних «менсонів» вже надходять десятками.

Тож якщо відчуваєш себе конкурентноздатним – надсилай матеріали на цю адресу casting@kamon.com.ua.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить