28

Фев

2010

Каменських і Меладзе разом поїдуть на море 0 3703

Настя Каменских

Настя Каменских

У столичному палаці культури ”Україна” обрали найкрасивіших жінку й чоловіка 2009 року. Ними стали співачка 22-річна Настя Каменських і композитор Костянтин Меладзе, 46 років.

— Я знаю, що мені цю премію дали не за зовнішність. Чоловіка прикрашають його справи, — ніяковіє Костянтин. Стоїть у холі, притискає статуетку до грудей. Йому із Настею вручили путівку до Криму.

— Як тільки потепліє, обов’язково разом поїдемо, — каже композитор.

— Не розумію, чого обрали Настю, — дивується киянин Богдан Романенко, 28 років. — У неї гарні тільки груди. Талія — далеко не осина, бедра широкі, ноги — товстенькі й плечі — великі, мужлацькі. Обличчям трохи схожа на мою колишню дівчину. Через це мені колись нравилася. А тепер такий типаж не переношу.

Телеведуча Наталя Розинська, 29 років, прийшла сама. Їй приписують роман із майором Миколою Мельниченком, колишнім охоронцем екс-президента Леоніда Кучми. Найкрасивішою з-поміж людей шоу-бізнесу вона вважає співачку Ірину Білик.

— А серед чоловіків не знаю, кого обрати. Педан — реально красавчик, Савік Шустер — реально розумний. Я закохувалася за пристрастю в очах. Коли дивишся в очі й розумієш, що це твій чоловік. Тоді очі, губи, руки — вже деталі. Щоб зберігати красу, перейшла на вегетаріанську їжу. П’ять років не вживаю ні риби, ні м’яса. Якщо не можете, хоча би постіться. Ще вживлюю в шкіру обличчя волокна шовку. Роблю це раз на два тижні. А кінчики волосся обстригаю тільки на молодий місяць.

Біля гардеробу одягається співачка Євгенія Власова, 31 рік. Півроку тому після операції вона пройшла три курси хіміотерапії. Тоді ж поголила голову. Волосся помітно відросло.

— Багато лікарів, які підтримували мене у період хвороби, казали, що мені наклали порчу, бо я красива. Мама теж говорить: ”Женю, тебе зглазили”. Я намагаюся не вірити в це. Краса має бути натуральна, тому я сплю з відчиненими вікнами. Якщо ніс мерзне, з головою ховаюся під ковдру.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить