19

Мая

2010

Камалія катає Наомі Кембелл на яхті 0 1288

Камалия

Камалия

На кінофестивалі у Каннах співачка Камалія поза конкурсом представила стрічку ”Чоловік моєї вдови”, у якій зіграла головну роль.

— Його показували в найбільшому залі на 100 місць. Індуси та корейці були в захваті. Американці запропонували мені роль в одній із голлівудських комедій.

18 травня Камалії виповнилося 33. У Каннах вона влаштувала вечірку.

— Співала арію з ”Привида опери”. Потім виконала пісні ”Рідна мати моя”, ”Пливе човен”. Гості аплодували стоячи, — говорить мати артистки 53-річна Інна Петрівна. — Розказувала, що французи вражені діапазоном її голосу, вона може взяти п’ять октав. Якось фоніатори перевірили її голосові зв’язки. Сказали, що таких довгих іще ніколи не бачили.

Про день народження Камалія не хотіла нікому казати.

— Вона в мене скромна. Вечорами дзвонить і скаржиться, що цілий день голодна ходить. У нас у сім’ї не прийнято першими до столів на фуршетах бігти. День народження приховати не вдалося. На вечір запросила всіх на яхту, яку орендувала. Багатьох знаменитостей покликала, я тільки Наомі Кембелл запам’ятала.

Розказує, що народжувала доньку важко.

— Переносила її місяць. Чоловік служив у Забайкаллі — у всіх був авітаміноз, імунітет ослаблений. Мені зробили 150 уколів. Схватки тривали сім днів, але народити не могла. Якось чоловік ішов на сніданок і на сходах знайшов червонець. Друзі кажуть: це до свята випивки. Того ранку я й народила доньку. Вона була із зарослим роднічком і двома зубками.

Каже, до Канн дочка мала поїхати ще 1997-го.

— Тоді в Україну з концертом приїжджав французький музикант Дід’є Маруані. Камалія пройшла за куліси. Стала грати на фортепіано і співати пісню, яку написала на музику Маруані. Він вискочив із гримерки. Казав, що на його музику ніхто не може написати слова, бо вона складна. Сів поруч і грав із нею в чотири руки. Після того прислав виклик у Канни. Я пішла просити у Міністерство культури допомогти відкрити дочці візу. Там сказали, що Україну треба представити достойно, а у нас ні ”лінкольна”, ні шуби норкової. Візи нам тоді не відкрили.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить