14

Окт

2010

Хто поїде на Євробачення? 0 1872

Хто поїде на Євробачення?
Другий етап національного відбору «Євробачення-2011» залишить тільки найкращих з кращих!

11, 12 та 13 жовтня на кіностудії О. Довженка за сприяння Istil studioS Перший Національний провів перший етап національного відбору «Євробачення-2011».

У понеділок 11 жовтня за допомогою жеребкування 35 виконавців, яких було відібрано під час серпневого кастингу, розділили на п’ять груп по 7 осіб у кожній.

Тепер же вони мають представити себе у всій красі та блиску, адже журі, до складу якого увійшли заступник генерального директора НТКУ Валід Арфуш, співачка Камалія, акторка Руслана Писанка, генеральний директор Kiss FM Антон Цеслік та «Міс Україна-2008» Ірина Журавська, в кожній групі залишать лише троє виконавців.

Ті ж чотири конкурсанти, які потраплять до номінації на виліт з участі в національному відборі, продовжать боротьбу між собою – одного з них можуть врятувати глядачі Першого.

Після голосування глядачів у кожній групі залишаться чотири виконавці.

Починаючи з 17 жовтня щонеділі протягом п’яти тижнів глядачі Першого Національного зможуть побачити виступ однієї групи виконавців і голосувати за домінантів. На початку програми з виступом наступної групи вже буде відомо, хто продовжить боротьбу, а які троє виконавців залишать проект.

«Цьогорічний національний відбір «Євробачення-2011» – це шоу, якого ще не було на Першому Національному, – розповів заступник генерального директора НТКУ Валід Арфуш. - Ми надали можливість глядачам Першого не тільки побачити як саме відбувався відбір, а і долучитися до вибору. 35 учасників, яких ми маємо на сьогодні, без сумніву талановиті та яскраві, але ми шукаємо найкращого, і вже на початку наступного року країна обере свого виконавця на «Євробачення-2011».

Місця у групах розділилися так:

1 група

El Кравчук
Гурт «Закльопки»
Інна Воронова
Яків Смірнов
Христина Кім
Дует «Жемчуг»
Дар’я Медова

2 група

Іван Березовський
Гурт «Пара нормальних»
Міка Ньютон
Едуард Романюта
Гурт «Бахрома»
Шанті
Гурт «Метрополітен»

3 група

Гурт «Армія»
Матіас
Шаніс
Віталій Галай
Аріна Домскі
Олена Кореєва
Олексій Кварта

4 група

Анастасія Приходько
Злата Огнєвіч
Міла Нітіч
Владислав Левицький
Гурт «HEKSI»
Dash
Наталія Пугачова

5 група

Джамала
Денис Повалій
Маша Собко
Тетяна Воржева
Максим Новицький
Гурт «VRODA»
Павло Табаков

Пока фавориткой конкурса считается Джамала.

«Главная конкурентка для меня – я сама! Я должна справиться с задачей, которую сама себе поставила: открыть свою душу слушателям, уложившись в 3 минуты 10 секунд, - рассказывает певица. - Я написала песню «Улыбка», когда была в Стамбуле у сестры. Тему навеяла моя племянница Эдие, которой всего полтора года. Она постоянно улыбалась. Музыка принадлежит мне, аранжировка – Евгению Филатову, а стихи – Татьяне Скубашевской. Это песня в стиле ретро. В ней четко прослушивается музыка оркестра».

«Хочу, чтобы помнили мою мелодию. Я говорила стилистам и дизайнерами, что не стоит на мне изощряться, как на модели, выдумывая безумные наряды», - говорит Джамала.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить