25

Янв

2010

Херсонський рок відправляється у «турне» 0 937

Херсонський рок відправляється у «турне»
Рок-гурти мають змогу розширити географію своїх виступів...

Популярний проект рок-дуель «Прем’єра», є, безумовно, херсонським проектом. Але організатори, (Продюсерський центр Григорія Борзенка) з метою розширення географії виступу гуртів, що приймають участь у рок-дуелях, проводили відбіркові тури те лише у Херсоні, а й у інших містах області і навіть України: Скадовськ, Чаплинка, Каланчак, В. Лепетеха, Харків. Зараз іде підготовка до проведення низки відбіркових турів у Миколаєві, а звітна рок-дуель вперше відбулася у одному з райцентрів Херсонської області – м. Цюрупинськ.

Рок-музиканти  України добре знають, що інколи доводиться виступати у маленьких клубах, де або сцена дуже крихітна та низенька, або її немає взагалі. У клубі «Адреналін» і приміщення велике з високою стелею, і світлових приборів вдосталь, і звук за Херсону Продюсерський центр привіз такий, що ніхто не дорікав за його якість, але був і «зворотній бік медалі». Не досить багато глядачів. Тож, саме у Цюрупинську, цей рок-проект, як ви розумієте, не затримається.(Шкода, що саме рок так «цінують» в українській «глибинці». Тижнем раніше Продюсерський центр Григорія Борзенка проводив у цьому ж місті, у цьому ж залі відбірковий тур свого іншого проекту «Херсонська битва ді-джеїв». Так тоді у-до зали «набилося» за двісті, майже під триста глядачів! Чому ж до рок-музикантів така «зворотна» увага?! Тема для дискусії на форумах). Хоча, можливо не все так сумно. Адже проводили організатори відбіркові тури рок-дуелей «Прем’єра» у інших райцентрах області: Приміром, у Скадовську (у рок-кафе «Хвилинка») майже завжди був аншлаг. (Там більше року кожні два тижні проходили відбіркові тури). Або у згаданих вище райцентрах. (Там майже повні зали збиралися у місцевих РБК, що вміщують 500 - 600 глядачів).

Цікаве спостереження. Осінь минулого року була перенасичена різноманітними рок-тусовками, що проводили різні організатори. Причому, двічі новоявлені шоу-мени призначали рок-концерти на ту ж саму суботу, що і рок-дуель. Хоча усі знають, що у таку-то суботу кожного місяця проходять відбіркові тури «Прем’єри». Григорій не дорікав колег, яким було ліньки «ув’язати» дати з тим, хто, власне, і започаткував стабільний рок-рух на Херсонщині, і двічі переносив дні дуелей, щоб глядачі не «розривалися» між двома концертами. Зараз же, пару-трійку останніх місяців, ніхто рок-концертів у Херсоні не проводить. Як відрізало! Лише Продюсерський центр підтверджує те, що недарма рок-дуелі «Прем’єра» на різноманітних інтернет-форумах рокери називають самим стабільним проектом в Україні. Дійсно, вже стартував Восьмий відбірний цикл, а ніякі ні недоброзичливості, ні криза не заважають Григорію і надалі доказувати «Рок - живий!» Дай Боже, щоб і надалі так було.

Програма звітного відбірного туру:

23 січня, рок-дуель «Прем’єра», Цюрупинськ, н/к «Adrenalin»

Обласний відбірр: ЕЖИКИ СМЕЮТСЯ Херсон, ЗЕРКАЛО Цюрупинськ (переможець)

Всеукраїнський відбір: DИЧЪЪ Армянськ (переможець)

Гість проекту: Время вперед Цюрупинськ

ФОТОСЕСІЯ-1, ФОТОСЕСІЯ–2, ФОТОСЕСІЯ-3.

Фінал – на Чорноморському узбережжі Херсонщини у курортному Залізному Порту, 23 липня 2010 р.

Заявки на участь:

Продюсерський центр Григорія Борзенка Херсон, Тел. 0(552)27-96-46, 0-66-254-93-86 – Григорій, Е-mail: borzenko@selena.kherson.ua

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить