03

Дек

2008

Гурт ВІА Гра взяв участь у відвертій фотосесії для журналу Playboy (ФОТО) 6 6347

ВИАГРА

ВИАГРА

Солістки гурту Тетяна Котова, Альбіна Джанабаєва і Меседа Багаудинова з'явилися на сторінках журналу в ретро-стилі а-ля 40-ві.

Крім того, співачки дали інтерв'ю Playboy, в якому запевнили, що їх любов не продається, розповіли, чим займуться, якщо підуть з ВІА Гри, і чого ніколи не пробачать чоловікові.

"Ви не повірите, але до мене жодного разу не приставали після концертів. Можливо, звичайно, все ще попереду, але наразі я не зіштовхувалася з домаганнями. Користуючись нагодою, хочу попередити всіх: моя любов не продається ні за які гроші, так що пошукайте інших розваг", - заявила брюнетка Меседа Багаудинова.

"Сподіваюся, що в гурті ВІА Гра мені вдасться пропрацювати довше. Хоча на крайній випадок я маю запасний варіант. Адже я за освітою антикризовий менеджер, а це зараз, як я розумію, потрібна спеціальність. Але я б краще, звичайно, продовжувала співати - Економікою займатися якось нуднувато", - розповіла блондинка Тетяна Котова, власниця титулу Міс Росія-2006.

"Є маса речей, яких я ніколи не вибачила б чоловікові. Зневажливого ставлення до мене і до сім'ї, жадібність. Зраду, знову ж таки, важко пережити - навіть не знаю, чи можливо. Але, з іншого боку, хто знає, що буде. Сьогодні ми не можемо щось пробачити, а завтра будемо вдячні цій людині за урок", - поділилася рудоволоса Альбіна Джанабаєва.

Зазначимо, що для Джанабаєвої це не перша фотосесія в Playboy – минулого року співачка вже знімалася для цього журналу.

Источник фото: http://times.ua/

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить