30

Сент

2014

Гурт "Патроничі" випускає свій перший альбом "Поки молоді" 0 1167

Гурт

Гурт "Патроничі" випускає свій перший альбом "Поки молоді"

До альбому увійшло 13 треків, серед яких вже відомі «Твої очі», «Хвилями», «Залишайся», «П'яна весна», «Аргумент», «Хвора уява».

У збірці, Ви можете почути як швидкі, так і ліричні пісні. Тут є композиції, під час прослуховування яких, хочеться просто безтурботно танцювати та сміятись («Поки молоді», «Дівчина із перцем», «Втратив сон»), а також пісні, прослуховуючи які, важко втримати в собі емоції та не заплакати («Хвора уява», «Прапори»). Не зважаючи на те, що гурт позиціонує себе аполітичним, автору пісень (Андрію Гриньківу), не вдалось не зачепити тему, яка зараз болить кожного українця – ситуація на сході України.

Хоча й пісні були написані задовго до вказаних подій, та, на жаль, вони стали пророчими… Для підсилення емоційного тиску у пісні «Прапори», Андрій вирішує використати уривки із аудіо-запису вистави «Нація», яку виконали актори Івано-Франківського обласного драматичного театру, і ще в кульмінаційному моменті пісні на студії прочитав молитви, які потім включив у запис. Пісню присвятив усім загиблим патріотам за незалежність України.

Звичайно, що альбом не могли обійти пісні на вічну тематику кохання ( «Що зі мною?», «Твої очі», «Залишайся» ). Крім звичних для Патроничів інструментів, хлопці використовували в записі багато цікавих інструментів: дримба, сопілка, різноманітну перкусію, експериментували із аранжуванням пісень.

Отож обов"язково прослухайте перший альбом цих молодих івано-франківських відчайдухів.

Завантажити або прослухати матеріал можна за посиляннями: ex.ua або soundcloud.com

Відеозвіт із концерту-презентації:

Офіційний сайт команди - http://patronychi.com.ua

Спільнота ВК - http://vk.com/patronu4i_band

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить