02

Окт

2008

Гурт "Жаба" втретє постає з попелу 0 823

Жаба втретє постає з попелу

Жаба втретє постає з попелу

Нагадаємо, що років з десять тому, 1997-98-му відбулося друге пришестя "Жаби", коли після тривалого затишшя і перестановок у складі команда знову про себе заявила.

Дежа-ву продовжується: у ці дні триває третє відродження групи. Жаба В Дирижаблі-3, або скорочено просто Жаба-3, вкотре оновила докорінно свої ряди (хоча у її складі по-суті вже старожили вітчизняного року) і готується гучно про себе прокумкати.

Готування відбувається не лише на репетиційній базі, але й в Мережжі – все згідно з віяннями часу. В оглядовому майбутньому Жаба В Дирижаблі збирається проїхатися клубами з концертами, але вже нині запустила свою іменну сторінку і підсторінку в Живому Журналі. Усі старі меломани, охочі нагадати собі про повороти творчої долі в житті гурту, а також молоді збирачі записів, котрі бажають подивитися як поставав вітчизняний чи то пост-панковий, чи то цирково-артистичний гурт, запрошуються на ожилу стару добру іменку, а також на підсторінку відповідної спільноти в ЖЖ.

З обох джерел можна скласти собі вичерпну картину про Жабу, котра в числі перших торувала стежку вітчизняного рок-руху. На сторінці вільно можна звантажити рідкісну першу платівку команди, не менш рідкісні окремі записи, які не відомо, чи взагалі випускалися в Україні. Готується до видання і свіжий пісенник Жаби-3.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить