27

Дек

2008

Група «Zоряна» презентує Новорічну пісню та Новорічний кліп (Відео) 5 5317

Zоряна

Zоряна

Для учасників групи «Zоряна» Новий рік та Різдво – найкращі свята, які тільки можуть бути.

Так як музика цієї команди характеризується позитивним поп-роковим звучанням, то «Новорічна» пісня лише додає святкового, легкого настрою! А ще група презентує свій «Новорічний кліп», при перегляді якого забуваєш про «кризовий стан» в країні !

http://freevideocoding.com/flvplayer.swf?file=http://zoryana.com.ua/video/new.flv&autoStart=false

Крім того, солістка команди Zоряна записала відеовітання , де всім бажає класного 2009 року

На запитання, чи цього року група буде виступати у новорічну ніч, чи відсвяткує вдома, Zоряна відповіла, що вони готуються до концерту на закритій вечірці. «Але загалом ситуація для всіх артистів нелегка. Ще три місяці тому ми планували разом з туром «Музика нової хвилі» зробити величезний новорічний концерт в центрі Львова. Але ситуація в країні цьому завадила. Хоча я в душі оптиміст! Навіть якщо б не виступала, то точно б здійснила свою давню мрію: зустріла б Новий рік в Карпатах, на лижах в горах, десь біля ялинки!»- поділилась мріями дівчина.

А ще група «Zоряна» вітає всіх з роком жовтого бика і бажає не здаватись, перемагати поганий настрій приємними подіями, прогресувати і головне, залишатись попри все, що відбувається, самим собою! А в кінці вони додали майже всі разом : "Посміхайтесь і ніяка зараза до вас не вчепиться!"


Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить