23

Июля

2008

Група з Фарер грала цілу добу 0 726

Група з Фарер грала цілу добу
Що тільки не зробиш, аби твій диск купували.

Якщо не вдається взяти музичним наповненням платівки, то можна робити як рок-група з Фарерських островів. Команда з не надто оригінальною назвою Boys in a Band (Хлопці в Групі) вирішила оригінально відзначити вихід свого дебютного альбому Black Diamond Train – вони дали 24 концерти за 24 години.

Перший концерт відбувся в одному із музичних крамниць столиці островів міста Торсгавн о 19:00, а рівно через 24 години група завершила музичний марафон виступом на найбільшому місцевому фестивалі G! Festival. Протягом 24-годинного забігу Boys in a Band встигли виступити ще у декількох клубах у різних частинах острову, і навіть примудрилися зіграти у таких незвичних місцях як дах громадської вбиральні, на природі біля водоспаду та в печері. До цих місць музиканти діставалися гелікоптером, на човнах  та автобусі. Між концертами хлопці майже не відпочивали, але це не завадило їм відіграти усі без винятку сети на доволі пристойному рівні. У перервах між виступами музиканти розважали себе співаючи пісні Spice Girls.

“Спочатку це було на рівні жарту, але хтось сприяняв цю ідею надто серйозно – він був дуже п'яний. І ми зробили це. Ми трохи відпочивали між виступами, поки переїжджали з місця на місце, але це не тривало більше півгодини, так що ми не встигали поспати. Та й хіба поспиш у маленькому автобусі”, - згадує лідер Boys in a Band Петур Закаріасон.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить