08

Июля

2008

ГНІЗДО 2008 0 1693

ГНІЗДО 2008
19-20 липня 2008 р., м. Біла Церква, Сухий Яр (авто ринок)

Вп’яте музичний фестиваль «Гніздо» підбиває підсумки чергового музичного року. Зважаючи на попередні успіхи та «малий» ювілей фестивалю ми підготували для шанувальників якісної музики кілька подарунків.

Найголовніший подарунок п’ятого за рахунком «Гнізда» - його розширення. Досягнувши минулого року рекорду відвідуваності, 2008-го «Гніздо» розширюється хронологічно, даруючи гостям музичної події можливість відчути масштаб та драйв дводенного музичного марафону поза межами гучного мегаполіса. Отже, 19 та 20 липня в Сухому Ярі, що у Білій Церкві, відбудеться щорічний п’ятий поп-рок фестиваль «Гніздо».

Щодо інших подарунків – це організаційні апгрейди події, яка рік від року набуває досвіду та покращується. Серед організаційних змін введених цього року: покращена схема встановлення сцени та розташування майданчиків для глядачів, покращення трафіку навколо місця події, збільшення кількості торговельних наметів з «приємностями» для гостей і, звісно ж, привабливий перелік гуртів, котрі заводитимуть аудиторію.

Територія фесту огороджена: таким чином публіка захищена від „випадкових відвідувачів”. Охоронна система заходу складатиметься з двох підрозділів: зовнішнього та внутрішнього. Таким чином усі гості Гнізда, у разі необхідності, спілкуватимуться зі спеціально проінструктованими охоронцями, котрі забезпечуватимуть безпеку на території фестивалю. Всередині Гнізда створюється вільний простір та приємна атмосфера.
Влаштовані регулярні автобусні рейси:
Київ (ст. м. Либідська) – Гніздо 08 (Біла Церква);
Київ (Залізничний вокзал) – Гніздо 08 (Біла Церква).

Звісно, крім бажання відзначити «малий» ювілей «Гнізда», ми тримаємо марку найпрогресивнішої події країни. І якщо кілька років тому ми лише спрямовували свої зусилля на досягнення європейського формату проведення фестивалю Роскільд (Данія), то цього року усі складові присутні. Саме хронологічне подовження формату «Гнізда» дає нам можливість казати, що поставленої 5 років тому мети досягнуто, і щорічний фестиваль-притулок для музикантів-початківців перетворився на найбільш обговорювану та наймасштабнішу музичну подію країни. Крім цього ми не можемо не підкреслити збільшення інтересу до фестивалю як з боку публіки, що підтверджують щорічні рекорди чисельності глядачів «Гнізда», так і з боку масс-медіа, представники яких минулого року активно висвітлювали «Гніздо» як подію, що заслуговує на загальнонаціональну увагу.

Цього року у переліку виконавців колективи, хвалебні відгуки про яких виникли після їхніх виступів на іспанському Benicassim та американському Coachella festival - White Rose Movement (UK) и Punk TV (RU). Саме від них найближчим часом варто чекати того, що музичні критики називають «проривом». Можливо, про них казатимуть, як про творців тенденцій. Крім перспективних іноземців цього року ми продовжимо демонструвати на сцені «Гнізда» найактуальніші та заслуговуючі на увагу досягнення українського поп-року. Серед запрошених гуртів: ДРУГА РІКА, LAMA, ТІК, МУРЕНИ, QARPA, СКРЯБІН, ДИМНА СУМІШ, YOUCRANE, PLATINA, ТАРТАК.
LINE-UP:

День Перший (19 липня, 18:00):

Друга Ріка
White Rose Movement
ТАРТАК
Димна Суміш
QARPA
YouCrane

День Другий (20 липня, 18:00):

Скрябін
Lama
Punk TV
ТІК
Мурени
Platina

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить