29

Авг

2008

Гайтана взяла участь у всеукраїнській соціальній програмі компанії «Київстар» «Спілкування заради майбутнього» 0 1381

Гайтана надихнула українських батьків частіше спілкуватись зі своїми дітьми

Гайтана надихнула українських батьків частіше спілкуватись зі своїми дітьми

Спеціально для цієї програми Гайтана написала пісню «Тепло слів».

В основу твору лягли власні емоції співачки та спогади про дитинство.
Пісня «Тепло слів» у виконанні Гайтани стала символом соціальної програми та закликом до тепла, спілкування та порозуміння між батьками та їх дітьми.

 


Гайтана: «Я дуже сподіваюся, що ця пісня зверне увагу батьків на проблему недостатньої уваги до власних дітей. Я пам’ятаю, як мені в дитинстві не вистачало батька, з яким я в основному спілкувалась тільки по телефону, тому я дуже добре розумію дітей, які почуваються самотніми. Дітям понад усе потрібна любов батьків, їх увага. Це ж так важливо – кожен день приділяти час найдорожчому у житті... »

На пісню «Тепло слів» було відзнято відеокліп. Режисер Євген Митрофанов взяв за основу сюжету історію про сім’ю, в якій батьки настільки зайняті роботою, що не домовились, хто забере сина після занять, і хлопчик залишається сам. На щастя його бачить Гайтана і проводить час із хлопчиком, поки не приїжджає батько.

 


Пісня та відео Гайтани «Тепло слів» привертають увагу до проблеми недостатнього спілкування між батьками та дітьми і уособлюють головний меседж соціальної програми «Київстар» -  «Спілкуйтесь більше зі своїми дітьми!»

Встановіть Ді-Джингл, зателефонувавши за номером 465.

Довідка про програму «Спілкування заради майбутнього»:
Головна мета програми – надихнути батьків спілкуватись зі своїми дітьми більш повноцінно і якісно, тому що недостатнє спілкування призводить до емоційної самотності дітей. Програма «Київстар» «Спілкування заради майбутнього 2008» почалася 7 серпня з відкриття мистецького скульптурного проекту на Майдані Незалежності.
В рамках програми було проведено соціологічне дослідження з метою глибше вивчити питання дефіциту спілкування між батьками та дітьми. 16 серпня розпочалася всеукраїнська рекламна кампанія «Спілкуйтесь більше зі своїми дітьми». З 23 серпня по 4 жовтня в 21 місті України тривають масові родинні заходи «Сімейне свято «Київстар».

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить