26

Март

2009

Гайтана відсвяткувала свій день народження у Римі! 0 1292

Гайтана

Гайтана

Гайтана і уявити собі не могла, що свій день народження буде відзначати в Італії.

Подорож до Риму  для співачки виявилася повною несподіванкою. За пару годин до вильоту, коханий приніс Гайтані квитки на літак до столиці Італії. У майбутньої іменинниці залишилось зовсім небагато часу, щоб зібрати у дорогу усі необхідні речі.   

Гайтана: «Я була вражена таким сюрпризом, адже до останнього не могла придумати, як саме відсвяткувати свій день народження. А тут така несподіванка. Люблю інколи робити щось спонтанно. Ми полетіли в Італію несподівано для мене. Кращого подарунка я й уявити собі не могла!» 

За словами Гайтани, день народження у Римі був просто фантастичним. Чудова погода, історична краса міста і коханий поруч подарували співачці незабутні емоції і враження.

Готель, в якому зупинилась пара розташований у самому серці Рима – в центрі Вічного міста. Красою паркового ансамблю Вілла Боргезе можна було милуватись прямо з вікна.

Щоб перейнятися неповторним духом «вічного міста» співачка обходила пішки усі визначні пам'ятки Рима. Впродовж дня Гайтана відвідала Ватикан, помилувалась могутністю стародавнього Колізею, побувала на знаменитій площі Іспанії, а біля фонтану Треві стояла мов заворожена. Ввечері на іменинницю чекала романтична вечеря в одному із затишних ресторанчиків міста. Італійські вишукані страви змусили Гайтану на один вечір забути про всілякі дієти і опинитися в полоні «високої» італійської кухні.

Відвідавши Італію Гайтана зарядилася енергією на цілий рік.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить