18

Дек

2008

Гайтана та Діти Світла дали благодійний концерт для дітей 0 1878

Гайтана та Діти Світла

Гайтана та Діти Світла

Альбом дитячих пісень від Гайтани нарешті побачив світ!

Презентація платівки «Кукабарра» відбулася вчора в театрі Російської Драми ім. Лесі Українки.

«Кукабарра» – це збірка пісень, кожна з яких присвячена одній з тем, актуальних для малюків. Гайтана цього разу виступила не лише автором композицій, але й сопродюсером цієї платівки: під час прес-конференції співачка зізналася, що хвилюється як ніколи.

Гайтана: «Чомусь сьогодні я хвилююся більше, ніж перед презентаціями своїх «дорослих» альбомів. Це справжня казка! Я дуже рада, що завдяки альбому «Кукабарра» у дитячої аудиторії нарешті з’являться свої пісні».

 

Після прес-конференції відбувся благодійний концерт, який ініціювала та організувала компанія «Київстар». Український мобільний оператор привіз на цей благодійний концерт дітей-сиріт з різних міст України. Саме для них того вечора Гайтана та Діти Світла (так співачка символічно охрестила дітей, що взяли участь у записі альбому) створили на сцені справжнє диво. До кожної пісні альбому «Кукабарра» було створено яскраву постановку за участю дитячого балету. На сцені виступали діти різного віку – від 6 до 14 років. Деякі з них співали на сцені уперше, тож Гайтана постійно підбадьорювала маленьких співаків. Та як тільки діти опинялися на сцені – всі страхи розвіювалися, і починалося справжнє шоу! Особливе захоплення публіки викликали спільні виступи малечі з Гайтаною – співачка виглядала настільки щасливою та сяючою, що не залишала байдужим нікого. Неймовірно зворушливим було виконання Гайтаною колискової «Засыпай малышка, засыпай мальчишка»: «мурашки по шкірі» – саме так можна описати почуття слухачів під час цієї чарівної колискової пісні.

 

Настрій же альбому «Кукабарра» в цілому – далекий від ліричного. Більшість пісень – веселі та динамічні дитячі історії про Новий Рік, ялинку, тварин, канікули, школу та День Народження…
По завершенню презентації діти отримали подарунки – солодощі та, звичайно, диски «Кукабарра».
Навіть обкладинка альбому несе позитив: кумедна пташка, яскраве блакитне небо та купа дітей, що тримаються за руки – саме таким побачать цей альбом діти та їх батьки в музичних крамницях. Там «Кукабарра» з’явиться найближчим часом.

Нагадаємо, що альбом «Кукабарра» – це спільний проект компаній Lavina Music та «Київстар». Український музичний лейбл та мобільний оператор відомі своєю небайдужістю до соціальних проблем українського суспільства. До речі, пісня «Тепло слів», яку Гайтана написала у підтримку акції «Спілкування заради майбутнього», власне, і надихнула співачку на створення альбому дитячих пісень.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить