14

Янв

2009

Гайтані на Новий Рік подарували швацьку машинку 0 923

Гайтана

Гайтана

Гайтана, як і хотіла, зустріла Новий Рік на сцені.

Адже співачка не раз зізнавалася, що інакше вона це свято не уявляє…  Гайтана мала одразу два концерти за містом, тож додому повернулася тільки близько третьої ночі.  Там на неї чекали коханий, друзі, новорічна вечірка у самому розпалі та, звичайно, подарунки! Подарунком «під ялинку» від коханого стала… швацька машинка. Виявляється, Гайтана давно про неї мріяла!

Гайтана: «Дуже хочу згадати про давні  навички шиття і власноруч робити якісь деталі інтер’єру – дуже люблю їх змінювати під настрій. Раніше сама знаходила тканини, а пошив довіряла мамі. Тепер все буду робити сама! А згодом планую моделювати і одяг для чотироногих друзів».

Коханій людині Гайтана подарувала великі та дуже реалістичні статуетки рок-музикантів: басиста та барабанщика.

Об одинадцятій ранку Гайтана вже була у літаку. Новорічні канікули співачка вирішила провести в одному зі своїх найулюбленіших міст – у Ніцці. За словами Гайтани, відпустка була просто чарівною: прекрасна погода, гарне місто, смачна французька кухня… Романтичним прогулянкам не завадив навіть дощ: Гайтана та її коханий придбали великий зонт, під яким почували себе ще затишніше. Стати «непомітним» хоча б пару тижнів – це справжня насолода!

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить