20

Апр

2009

Гайдамаки презентують відео, присвячене проблемі Чорнобиля 0 2111

Гайдамаки

Гайдамаки

26 квітня, в день річниці аварії на ЧАЕС Гайдамаки презентують нове відео.

Кліп на пісню “Мені здається”, знятий в Чорнобилі та безлюдній Прип’яті, створений з використанням вражаючих архівних матеріалів, є подорожжю у простір, де загинула цивілізація, але вирує життя.

Олександр Ярмола, лідер ГАЙДАМАКІВ: "Земля маленька і крихка, людство ще не має досвіду у вирішенні глобальних проблем.

Не треба думати, що все позаду – проблема Чорнобиля сьогодні досі актуальна. Чорнобиль є лише моделлю, маленьким прикладом того, що може трапитися, якщо технічні досягнення людства здобуті не в гармонії зі знанням духовним.  Але природа долає негативну енергію і я не бачу причин вважати Чорнобиль мертвим містом. Я народився в Чорнобилі і хочу, щоб на мою Батьківщину повернулося нормальне життя."

Останні дослідження доводять, що радіаційний фон у Чорнобилі у всіх без вийнятку місцях не перевищує фон районів Києва. Досі небезпечною є лише десяти кілометрова зона навколо Прип’яті, тому багато мешканців Чорнобиля і справді вертають до своїх домівок. Старожили міста, серед яких були й однокласники Олександрових батьків пригощали музикантів, режисера кліпу Сергія Волкова та художника Геннадія Гутгарца місцевим молоком…

Олександр Ярмола: "Ми плануємо здійснити ще кілька проектів, пов’язаних з Чорнобилем. Наша мрія - зробити Чорнобиль центром новітньої культури, місцем зустрічі прогресивної, соціально свідомої молоді, Каліфорнією ХХІ століття. Інакше хтось інший за нашою спиною приватизує тридцяти кілометрову зону і за 20 років побудує на місці Чорнобиля комплекс борделів та Лас-Вегас, знову віддавши моє рідне місто на поталу Вавилону".

В день аварії на ЧАЕС, що визнано Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф, кліп ГАЙДАМАКІВ “Мені здається” покажуть провідні загальнонаціональні та регіональні українські телеканали усіх форм віщання, яким не байдуже здорове майбутнє наших дітей та пам’ять загиблих у боротьбі за нього.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить