14

Мая

2009

Гайдамаки на головній сцені Sziget Festival 0 1040

Гайдамаки

Гайдамаки

ГАЙДАМАКИ – перший український гурт, запрошений на зіркову Main Stage.

14 серпня 2009 року гурт ГАЙДАМАКИ виступить на Головній сцені найбільшого та найпопулярнішого у Центральній та Східній Європі фестивалю Sziget. Сьогодні ця сцена презентує кращі світові шоу визнаних в Європі виконавців, гуртів-володарів Греммі, золотих та платинових дисків, перших місць у чартах Billboard, щодня збираючи навколо себе 50 000 меломанів з усього світу. Популярні в Європі ГАЙДАМАКИ гратимуть на одній сцені з The Prodigy, Armin van Buuren, Bloc Party, Faith No More, Paul Oakenfold, Placebo, The Offspring, Die Toten Hosen, Klaxons, Fatboy Slim та іншими гуру сучасності.

За словами розпорядників Sziget Festival рішення запросити ГАЙДАМАКІВ остаточно сформувалося після яскравого виступу гурту на EuroSonic Noorderslag  – одному з найбільших світових експо популярної музики, що відбувся на початку року у центрі Ґронінґену, Голландія. На відміну від попередніх років, переговори про виступ української команди йшли прямо з менеджментом гурту без посередництва представництв Угорщини в Україні. Але, не зважаючи на це, ГАЙДАМАКИ вже планують акції для своїх прихильників, присвячені Sziget спільно з Посольством Угорщини, інформаційним бюро “Угорщина-туризм” і туроператором “Богемія Сервіс”.

Крім виступу на Sziget, що традиційно проходить на острові Обудаї серед Дунаю, майже у центрі угорської столиці, ГАЙДАМАКИ, The Prodigy, Nine Inch Nails та Tiesto попередньо зіграють на FelSziget Peninsula Festival в місті Тиргу-Муреш. Завдяки організаторам угорського Sziget це місто щороку претворюється на музичну столицю Румунії.

Днями ж ГАЙДАМАКИ вирушили в тур п’ятьма країнами Європи. З 1 по 9 травня гурт виступить на голландському Bevrijdingsfestival, в клубі KTS – центрі альтернативної музики Фрейбурга, Німеччина, у швейцарському клубі Schuetzi Kulturzentrum, у великому музичному осередку Ґетеборґа Musikens Hus, Швеція, та на гучному ювілеї польської компанії Agorа, що наприкінці травня видає спільний альбом ГАЙДАМАКІВ з культовим польським гуртом Voo Voo. Потужне шоу ГАЙДАМАКІВ у колоритному стилі “козак-рок”, створене за допомогою німецького продюсера гурту Kader Kesek та ще більше вдосконалене протягом зимового європейського туру, скоро побачать і почують Італія, Австрія та Канада. Гурт з нетерпінням чекає на зустріч і з українськими прихильниками.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить