16

Сент

2008

Гарний день для прихильників Горана Бреговича (Goran Bregovic) 0 1091

Гарний день для прихильників Горана Бреговича (Goran Bregovic)
Саме з 16 вересня, можна чути он-лайн на форматі "Етно" чудові композиції легендарного ромала!

Усім відомі композиції, знані як музичне оформлення до фільму "Чорна кицька, білий кіт" Еміра Кустуриці та до фільму "Аrizona Dream". Шалені мелодії, просякнуті ритмами та мелодіями румунських Карпат збагатять ваше дозвілля і позбавлять нудьги у робочий час. На форматі представлені альбоми: "Le Temps Des Gitans", "Le Temps Des Gitans", "Black Cat White Cat", "Underground", "Tales and Songs From Weddings", "La Reine Margot", "Arizona Dream".

Цікавим допоненням формату буде гурт дикламаційного мистецтва під етнічні мотиви "Гуцул Каліпсо" із альбомом "Рекeт Гангстера".

Завдяки реформації музичної бази тепер є можливість почути два альбоми "Свято грибів і форелі" та "Говорить Івано-Франківськ" етно-ска гурту з Івано-Франківська "Перкалаба". "Шановне панство, добрий люд - Перкалаба грає тут!"

Ще одним пунктом оптимізації музичної бази був гурт Гайдамаки. Тепер доступні пісні з альбомів "Гайдамаки", "Богуслав", "Ukraine Calling".

Не забувайте, що ви можете голосувати за будь-яку пісню у форматі, за п’ять наступних по одному голосу "так" чи "ні" і аж по три голоси за поточну. Усі рейтинги найближчим часом будуть сильно впливати на формування листа пісень для он-лайн трансляцій.

На цьому оновлення не закінчуються. Ще багато чудового і неповторного "гуляє на етнічних просторах". Ловимо, викладаємо, слухаємо!

З питань покращення формату або на будь-які дотичні теми погомоніти можна у коментах до формату. По можливості усі бажання будемо розглядати і задовільняти скільки стане сил.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить