24

Март

2009

Фортеця 2009: відкрито весняний набір 3 1228

Фортеця 2009: відкрито весняний набір
Потихеньку вимальовуються обриси цьогорічної забави Фортеця, що прописана у мальовничому Білгород-Дністровському, Одеської області.

Фестиваль завершив зимову відбіркову пору і оприлюднив імена її переможців, які визначаються шляхом відкритого голосування на іменці http://fortecya.org.ua, а також за оцінкою радиекспертів фесту. Отож, переможцями зимового відбору стали такі гурти:

Inself (Запоріжжя)
The Pizza Boys! (Івано-Франківськ)
ДМЦ (Полтава)
За Край (Біла Церква)
Один (Івано-Франківськ)
Сбой Систем (Черкаси)
Чарзілля (Київ)
Юлія Борзая (Одеса)

Однак перемогли ці команди поки що лише за попередньо наданими записами. Наприкінці весни у Києві відбудеться прослуховування груп наживо, і вже аж тоді просіються колективи, котрі поїдуть до Білгород-Дністровського. Про точну дату прослуховування буде повідомлено згодом.

Разом з тим, від 10 березня розпочався весняний призов на фест, який триватиме, як вже повелося, 66 днів. Тому молодим і обдарованим варто поквапитися і трохи швидше рухатися, якщо є бажання потрапити на Фортецю 2009.

Довідки і подробиці про попередній відбір, сам фестиваль, тощо можна отримати у речниці дійства Ірини Голуб за тел. у Києві (044) 391-2083, або ж через ел.скриньку press@fortecya.org.ua.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить