10

Мая

2009

ФК Маестро став заручником політичних інтриг!!! 0 1179

ФК Маестро став заручником політичних інтриг!!!
9 травня 2009 року у Львівскій та всеукраїнський пресі з`явилося повідомлення про скасування матчу – концерту ФК «Маестро» у м. Львові, в рамах його всеукраїнського туру.

Це породило масу слухів та  непорозумінь як з боку преси так і з боку людей, які купили квиткі на цю подію. Станом на 7 травня їх цифра становила приблизно 7.000 чоловік.

ФК «Маестро» артистів якого очікували побачити та почути всі ці люди, в данному випадку стали жертвами неприємних обставин, які не залежать ані від футбольного клубу ані від організаторів заходу.

7.04.09 р.  Надійшов лист від заступника із гуманітарних питань м. Львова Касіва В.М на ім`я  почесного президента ФК «Карпати» Демінського П.П, з проханням надати стадіон «Україна», на день міста Львова, щоб зіграти благодійний матч між ветеранами Львовських «Карпат» та Футбольним клубом українського шоу-бізнесу ФК «Маестро» та провести святковий концерт на цю честь.

Місяць велися переговори, в яких обидві  строни обговорювали це питання та дійшлися згоди.5.05.09, за три дні до проведення матчу на ім`я заступника із гуманітарних питань м. Львова Касіва В.М надійшов лист від генерального директора  ФК «Карпати» , в якому було вказано, що ФК «Карпати» не проти надати  стадіон в аренду, але тільки нежітлові приміщення (тобто трибуни, роздягальні, туалети, тощо), все, окрім ігового поля, яке за їх словами, є інтелектуальною та материальною власністю ФК «Карпати», та в нього були вкладені надто великі гроші.

Організатори провели переговори, під час яких виявилося, що існує конфлікт, між міською владою та керівництвом ФК «Карпати», суть якого невідома, але аргументована невиконанням обов`язків з обох сторін.

Але ФК «Карпати» не проти того, щоб на території стадіону був проведений святковий концерт.

9.05.09 за день до події організатори приїхали на стадіон «Україна» о 9 ранку з метою встановити сцену та звук для майбутнього концерту, але охоронна служба стадіону відмовила їм у цьому, аргументував це тим, що на це не було отримано розпорядження «з верху». При спробі зв`язатись з керівництвом стадіону останні не вийшли на зв`язок. 

В зв`язку з цим після матчу та концерту в м. Івано – Франківськ, який відбувся 9 травня, було прийнято колективне рішення приїхати до Львова, надати інформацію в ЗМІ та спробувати вирішити це питання на місті.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить