12

Авг

2008

Фестиваль «ДніПРО» - стихія музичної нації (ПРОГРАМА) 0 1443

Фестиваль «ДніПРО» - стихія музичної нації (ПРОГРАМА)
Чотири дні української сучасної якісної музики, а також безпрецедентні акції!

Перепис МУЗИЧНОЇ НАЦІЇ УКРАЇНИ – протягом 11-14 вересня 2008 року всі, хто вважає себе причетним до нової формації, мають змогу про це засвідчити на сувої, проставивши своє прізвище, ім’я, місто походження, фах. Таким чином, ми започатковуємо новий літопис наймузичнішої нації світу – складаємо її перепис, визначаємо чисельність, щоб пізніше оприлюднити статистичні дані в ЗМІ щодо складу музичної нації, її музичних зацікавлень. Цей перепис покликаний на об’єднання людей довкола найдемократичнішого виду мистецтва – музики, яка здатна інтегрувати особистість, впливати на її всебічний розвиток, відтак закладає наріжний камінь у формування особистої й національної культури.

Рекорд «СТИХІЯ МУЗИЧНОЇ НАЦІЇ» - 14 вересня 2008 року учасники нової формації зберуться, аби довести, що українці – наймузичніша нація світу. У ході заходу всі учасники шикуються у п’ять кілець – створюючи таким чином прототип нотного стану. Чому нотний стан замкнений? Музика не може розірватися в житті кожного з нас, вона об’єднує, на собі замикає реалізацію особистості й особистостей, що формують націю. Нотний стан пустий внаслідок того, що кожен із нас має можливість записати музику у власному ключі, почати з тих або інших нот, у тій чи іншій тональності.  

День перший - 11 вересня 2008

На сцені №1 показуватиме клас Юрій Товстоган,  «Чарзілля» виступить смараґдинкою серед академічних колективів консерваторії, полтавський «Контрабас» дивуватиме божественними треками.
О 14:00 ініціативу бере у свої відповідальні ручки мистецька агенція «НАШ ФОРМАТ», всі сторони медалі якої показуватимуть гурти: «Брем Стокер», «Тінь Сонця», «Витівки», «Amalgamma», «Рутенія» і «Пропала грамота». Відомий казкар-баюн Сашко Лірник буде працювати над створенням супермегапозитивного настрою.

На сцені №2 зводитиме з розуму прихильників рок-н-ролу фестиваль «BOOM Fest».

День другий - 12 вересня 2008

Дійства на сцені №1 розпочне фінал фестивалю «Roland-Fest», який змінить черга майстер-класів для аматорів і професіоналів, луцький «Jazz-mix» буде конкурувати з ватагою «Внутри Звука» у майстерності джазових витребеньок. Далі Леся Горова  скаже своє авторитетне слово у джазовій представі фестивалю «ДніПРО»,
Гурти «Jungleman», «Jubberheads» та «Mind Hame» збуджуватимуть музичну стихію у другій половині дня.
Їхньому прикладу послідує команда «Jabber», а «Відкрите питання» провокуватиме прихильників на нові звершення та музичні рекорди.
На радіосцені (№2) викабелюватимуться ді-джеї найвпливовіших українських радіостанцій.

На електронній сцені (№3) шанувальникам прогресивної музики зриватиме дах від виступів резидентів відомого українського лейблу «CTS Records». Розпочнуть 7-годинне мега-дійство DJ DerBastler & DJ Ingvo (Україна, Сербія), які будуть презентувати свій новий проект Tape Masters, їх змінять за пультом DJ Rey-Na & DJ Michael Ruby та VanyaShiz (Україна). Своїми вибуховими сетами DJ-ї та продюсери Niels von Geyer (Ministry Of Sound, Берлін) і Sergio Mega (Україна) порадують фанів справжньої танцювальної музики.  На зміну відомим DJ-ям на сцену вийде молода електро-формація Aquabeat (Україна). Продовжать шоу гості з Канади і Росії Kotov & Andre Wilde та українці Actifish & Aggressor. А завершаться виступи на сцені електронної музики грандіозним спільним live-мегаміксом резидентів лейблу CTS Records.  Гостей фестивалю розважатиме MC Yug (Україна).

День третій - 13 вересня 2008

На сцені хіп-хопу, фанку та R’n’B (№1) будуть чарувати не тільки молоді, але і старшенькі впізнавані обличчя.
Починатиме забаву несамовита київська команда «СіноВал», яких за півгодини змінять уже досвідчені харків’яни «Джа Пре».
«D.Lemma» порадує меломанів виконанням пісень як зі старого, так і з нового альбому (який, до речі, вони записували при підтримці «The Black Eyed Peace»).
Після пускання бульок під депресивне «Згадаю день» настане час відриву з ватагою «Шабля Бо» (Дніпропетровськ).
Минає година – і естафетна паличка переходить до співачки Танаїс та брейк-денсового шоу-балету «Респект» з продюсерського центру «Gabri».
У числі останніх на черзі «рвати публіку на шмаття» - запорізька «Хорта» та луцька «ФлайzZzа».
 
Сцена №2 оголошена дитячою, але і за наповненням, і за призначенням. Для дітей і про дітей співатимуть лауреати фестивалю «Yellow submarine», Леся Горова і колектив «Дай Боже».
Буде багато вікторин, акцій, прогулянок і шалених танців – діти на рівні з дорослими матимуть змогу відтягнутися на повну!

На сцені №3 розташовується альтернативно налаштована молодь з фестивалю «Рок у твоєму місті». Юнаки і юнки з усіх куточків України репрезентують рок та всі його різновиди з 15:00 до 22:00.

День четвертий - 14 вересня 2008

На сцені №1 буятиме свобода слова і думки у всіх їхніх проявах: прес-конференція для ЗМІ на тему: «Найвпливовіші музичні медіа України: стратегія розвитку українського музичного простору».
Розглядаються питання:
1. Питання ротації української музики в теле- та радіопросторі: вибір музичного продукту, цінова політика власників ЗМІ, підтримка молодих гуртів. 
2. Питання  якості українського музичного продукту - чи може український муз.продукт на рівні конкурувати із європейським (цікавість українського музичного мислення з одного боку й технічної довершеності з іншого).
3.  Проблема авторських  і суміжних прав - виплата роялті власникам авторських і суміжних прав. 
4. Співпраця музичних ЗМІ - у висвітленні музичних подій, у стратегії розвитку музичного простору України, у відкритті нових цікавих музичних колективів.
5. Проблема альтернативної музики і FM-станцій: чому за кордоном альтернатива вільно почувається в музичному просторі, а для України - це ще неформат.
6. Зацікавлення неформатною музикою - чи потрібні Україні спеціальні радіостанції та телекомпанії, які б просували "непопулярну" музику або ж необхідно надати певний ефірний час для покриття слухачів, наприклад, джазу, фанку, world music, етно, альтернативи тощо?

Сцена №2 має етно-фолкову тематику, тому на ній можна буде побачити та почути: Київський кобзарський цех, гурт «Русичі», «Гуляйгород», етно-формацію «ТаРУТА», колектив «Божичі» та школу традиційного народного танцю (продюсерський центр «Gabri»), «PoliKарп», «Дримба Да Дзиґа», «Пропала грамота» та «Коралі».

Сцена №3 знову потішить прихильників справжнього українського року виступами колективів, які перемогли у відбіркових концертів фесту «Рок у твоєму місті».

Організатор: журнал «ПРО» та дирекція Українського музичного ярмарку.
За довідками і посмішками звертайтесь за особовими:
Ірина Плехова: 8(093)7671483, plehova@ukr.net
Тетяна: 8(068)1283584, tet_yanka@bk.ru

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить