13

Фев

2010

Етнограунд в Рівному або мистецька вечірка 27 лютого 2010 року :) 0 1082

Етнограунд в Рівному

Етнограунд в Рівному

Якщо твої інтереси та творчість якимось чином пов'язані з етнічною культурою народів світу, чи ти сам є носієм однієї з культур - це місце для Тебе.

Тут можна поділитися досвідом та ідеями, віднайти власну ідентичність у бурхливому сьогоденні, створювати Нове, не порушуючи СТАРЕ. ПРИХОДЬ! Хобі Паб знаходиться по вулиці Базарна.

19.00 УКРАЇНСЬКИЙ ДІДЖЕРІДУ (україно-австралійський етнотранс). Секретами поділяться Ярослав Камінський та Дмитро Матюхін.

20.00 БОЖИЧІ. Фолкльорний ансамбль з Києва спробує відтворити унікальні зразки пісенної культури лівобережної України, та допоможе оволодіти азами традиційних танців, що не зазнали втручання сценічної обробки.

21.00 КУТОЧАНИ. Інструментальне тріо з Рокитного, що є на сьогодні одним з найяскравіших представників носіїв музичної інструментальної традиції західного полісся поведе Вас у дивний світ культури наших коренів.

22.00 ЕТНО-СЕЙШН-СПІЛКУВАННЯ. З огляду на те, що кожен з нас є носієм певної етнічної культури, вийти та заспівати з Божичами чи спробувати зіграти на діджеріду можеш і Ти.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить