09

Дек

2008

Екс-ВІА Гра й дочка Сумської поборються за титул Міс Україна Всесвіт 0 2132

Кристина Коц-Готлиб

Кристина Коц-Готлиб

23 листопада у Києві відбувся кастинг на участь у конкурсі Міс Україна Всесвіт-2009.

З 150 дівчат з усіх регіонів України відібрали 50 учасниць. Серед них - дочка Ольги Сумської та екс-солістка ВІА Гри. Відбирали конкурсанток власниця конкурсу Олександра Ніколаєнко, та журі, до складу якого увійшли танцівниця Олена Шоптенко, співак Віталій Козловський, Міс Україна Всесвіт 2008 Елеонора Масалаб, телеведучий Олексій Дівєєв-Церковний та директор конкурсу Анна Філімонова.

У кастингу брали участь старша дочка акторки та телеведучої Ольги Сумської Антоніна Паперна та екс-солістка гурту ВІА Гра Христина Коц-Готліб.

Коц-Готліб, пробувши в ВІА Грі менше півроку, спеціально для участі в конкурсі Міс Україна Всесвіт перефарбувалась у блондинку.

"17 листопада був зорепад, і я загадала бажання перемогти. Думаю, у мене все вийде", - зазначила Коц-Готліб, володарка титулу Міс Донбас-2003.

Що стосується Антоніни Паперної (дочка від шлюбу Ольги Сумської з Євгеном Паперним), то вона "вирішила брати журі посмішкою". За словами дівчини, у рішенні взяти участь у конкурсі її повністю підтримала мати: "Як і я, вона вважає, що для мене це буде цікавий і цінний досвід".

Зазначимо, що Паперна не вперше бере участь у конкурсі краси. У 2007 році вона завоювала титул першої віце-міс у національному конкурсі Топ модель світу-Україна 2007.

Коц-Готліб і Паперну відібрали в півсотню дівчат, які зуміли сподобатися журі. Далі долю красунь вирішуватиме Олександра Ніколаєнко, яка обере з них 30 найкращих.

Після чого шляхом інтернет-голосування, це число скоротиться до 15 претенденток. Вони й боротимуться за титул Міс Україна Всесвіт 2009. Власниця цього титулу представить Україну на конкурсі Міс Всесвіт-2009.

Нагадаємо, цього року на конкурсі Міс Всесвіт перемогла представниця Венесуели.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить