16

Нояб

2008

Екс-ВІА Гра стала зіркою комедії 0 1115

Екс-ВІА Гра стала зіркою комедії
Колишня солістка ВІА Гри Віра Брежнєва зіграла одну з головних ролей у російській романтичній комедії "Любов у великому місті".

У стрічці режисера Марюса Вайсберга також задіяний Олексій Чадов, Володимир Зеленський і Філіп Кіркоров у ролі Святого Валентина.

Дія фільму відбувається в Нью-Йорку. Три друзі - Артем (Олексій Чадов), Ігор (Володимир Зеленський) і Оле, російський фін (Віллі Хаапасало) працюють на чужині, а у вільний від роботи час ходять у сауну, у стриптиз-бари, заводять короткі й ні до чого не зобов'язуючі романи. Секс для них давно перетворився в забіг на короткі дистанції, спокушені жінки - у трофеї, а тріумфальні перемоги - головна тема обговорення під час кожної парубоцької вечірки.

На черговій вечірці в одному із клубів людина дивного виду піднімає келих і вимовляє тост. Після вечірки й дивного тосту герої не можуть займатися сексом. Спантеличившись питанням, як повернути чоловічу силу, вони в розпачі починають відвідувати фахівців.

Зрештою, пошуки приводять їх до людини з вечірки, яким виявляється Святий Валентин (Кіркоров), і з'ясовують, що той, застосувавши свої містичні здібності, закодував їх від безладних зв'язків. Їх урятує тільки один засіб - любов. Залишилося знайти її.

Режисер картини - Марюс Вайсберг, відомий за шпигунсько-хуліганською комедією Гітлер, капут!, у якій зіграли світська тусовщиця Ксенія Собчак і екс-блестящая Ганна Семенович.

У фільмі Любов у великому місті, крім Брежнєвої, Чадова, Кіркорова й Зеленського, також знялися Настя Задорожня, Олеся Железняк і Аліка Смєхова.

Стрічка, повністю знята в США, вийде на екрани 5 березня.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить