18

Сент

2009

Ексклюзив!!! Anastacia: Я закохалася у Київ, тут прикольно! 0 4383

Anastacia

Anastacia

Американська співачка Anastacia нарешті відвідала столицю України з єдиним концертом в "Палаці спорту" 13 вересня.

 Але співачка виділилася саме тим, що вирішила прилетіти за 2 дні до запланованого виступу. Концерт у Києві був завершальною точкою в її світовому турне "Heavy Rotation", тому вона вирішила відірватися у нас по повній.

"У мене була можливість залишитися на добу у Вільнюсі, так як сюди ми летіли з Риги,  летіли через Будапешт - могла переночувати там. Але я вирішила полетіти до Києва, оскільки мені багато розповідали про вашу країну і Київ. Мені сказали, що тут дуже-дуже прикольно. Музикант з моєї групи вже не раз тут бував "  - заявила Anastacia.

Зірку в аеропорту зустріли по «нашому», з караваєм та усією атрибутикою. Дівчата у вишиванках подарували їй ляльку, це так розчулило співачку, що вона кинулася на дівчат та почала їх обіймати і цілувати, заявивши, що це чудовий подарунок для її мами. Менеджери були настільки суворими, що не допустили  журналістів до неї. Артистка з командою роздала декілька автографів і одразу поїхала разом зі своїм менеджментом  до готелю Radisson.  Райдер співачки був досить жорсткий, налічував 5 сторінок, які повністю вдалося втілити в реальність організаторам. Протягом двох днів Anastacia відпочивала, відвідувала магазини, ресторани, торговельні та розважальні центри та навіть провела цілий день у SPA-салоні, заявивши, що саме на Україні працюють справжні професіонали!

13 вересня співачка за декілька годин до виступу вирішила зустрітися з невеличкою кількістю журналістів, щоб дати ексклюзиви. Відмова від спілкування з пресою є офіційною вимогою співачки, проте організатори київського концерту зірки до останнього вели переговори з менеджментом Anastacia про організацію невеликої прес-конференції безпосередньо перед концертом, але все було марним. Вона погодилася тільки на декілька журналістських бригад, щоб особисто поспілкуватися. Величезним сюрпризом стало те, що до кількості цих бригад потрапив і я, а фотографи мали право фотографувати її усього 30 секунд.

Наша зустріч була досить теплою, чудова виконавиця, яка не хворіє зоряною хворобою тепло спілкувалася, жартувала, коментувала та вчилася  розмовляти українською мовою. Справді, мрії збуваються. Рівно 5 років тому, у мене була мрія поспілкуватися зі своєю улюбленою співачкою та почути не менш улюблену пісню "Pieces Of A Dream", так все і сталося. Концерт розпочався рівно о 19:00, а кількість глядачів створювала величезні черги, які переросли у своєрідну «пробку» в "Палаці спорту".

Приємним було те, що серед меломанів виявилася величезна кількість українських селебрітіс: гурт "Антитіла", "Алібі", Наталія Могілевська, Ірина Бережна, Віталій Козловський, Маша Ефросиніна, Василій Бондарчук, Монро та інші.  На розігріві співала Ані Лорак в відвертому білосніжному вбранні. Проспівавши цілу годину, співачка не на жарт запалила публіку та якісно підготовила їх до найкращого концерту цієї осені.  Лорак  не приховувала  своїх почуттів до Anastacia, називаючи її найкращою співачкою, своєю іконою. Приємним було те, що ці думки розділяв і зал.  Якась мить і на величезних екранах усі спостерігали за сходом сонця, динамічне відео змалювало нам ціле місто, або навіть світ, в якому живе та творить Anastacia. Не довго довелося чекати прихильникам, співачка з'явилася з мікрофонною установкою та одразу почала співати. Незабаром вона звернулася до залу, який не міг стримати своїх почуттів, чутний був вереск, сльози та теплі слова в сторону сцени. Anastacia сказала "Превет!" помахала і почала свою дискусію з усіма присутніми. Вона переодягалася 3 рази, два з останніх чудово демонстрували її торс та чудову фізичну підготовку. Концерт ділився на лірику, блюз та диско. Диско не на жарт підірвав увесь Палац, та навіть VIP сектор, де глядачі те й робили, що майже весь концерт просиділи на місці, та тільки іноді підривали свої «задні габарити», щоб випити щось біля бару. Anastacia викликала на сцену прихильників, танцювала з ними, обіймалася, фотографувалася та жваво бігала по "фан-зоні". Знайомила зі своїми бек вокалістками та музикантами. Такий теплий "домашній" концерт Київ не бачив вже давно, а можливо, й зовсім не бачив. Через 3 години живого виступу, після співу усіх своїх хітів, співачка пішла зі сцени, подякувавши усім за теплий прийом, пообіцявши повернутися. Глядачі ще довго не хотіли розходитися та вигукували її ім'я, наспівували "Left Outside Alone", саме ця пісня була останньою на її концерті та у світовому турне "Heavy Rotation".

Перше, що хочеться тебе спитати -  чи бачила ти місто, історичні пам'ятки?!

На жаль за два дні у Києві мені так і не вдалося вільно поблукати цими вулицями. Я проїжджала столицю на авто, але гуляти так і не наважилася. Я приділяла увагу здебільшого - відпочинку, хотіла набратися сил перед відповідальним виступом. Відвідала один з київських SPA-салоновів| – зробила собі манікюр і педикюр(завзято демонструє)

Чому в аеропорті "Бориспіль" ти відмовилися давати інтерв'ю для журналістів?!

Не відбулася також і прес-конференція. Так як це одна з головних моїх умов, такі настанови радять менеджери. Я спокійно можу поспілкуватися на одиниці з журналістом, пожартувати з ним, узнати щось новенького та повністю відкритися як собесідник. На прес-конференції багато журналістів, з усіма не поспілкуєшся, це не реально і фізіологічно. Питань багато і спитати їх встигають не всі представники ЗМІ. Тому і в аеропорту я не відповідала на усілякі питання, тільки роздавала автографи, фотографувалася та жартувала з пересічними громадянами.

Ти прилетіла з Риги?!

Так. В цій країні відбувся мій передостанній концерт. Київ - це остання точка мого гастрольного туру під назвою "Heavy Rotation". Тому я прилетіла за декілька днів до виступу, щоб максимально налаштуватися та відірватися на Українській сцені по повній. Це буде незабутньо. Я завжди намагаюсь передати енергетику  глядачам. Але це максимально якісно виходить на початку та по завершенню гастролей. Я у великому очікуванні, навіть не знаю, як мене привітає місцева публіка.

Не дивлячись на твій світовий статус, тобі важко виходити на сцену?!

НІ. Як це мені повинно бути важко? Я зовсім не нервуюся перед виступом. Але відчуття перед самим виходом на велику сцену зовсім різноманітне та незрозуміле. Як тільки замислишся, розумієш, що тебе розділяє лише лаштунки з тими людьми, які тобою пишаються, переживають усілякі проблеми, розділяють свої думки, дарують позитивний настрій, енергетику і любов. Мені навпаки, як найшвидше хочеться вибігти на сцену і максимально якісно подарувати їм свій виступ, зробити свій домашній прийом.

Ти прилетіла до Києва без своєї другої половинки?!

Кожен з нас виконує свою роботу. Тур - це частина моєї роботи. У мого чоловіка своя частина роботи. Він допомагає мені, довіряє. Одружені ми вже два роки, це великий срок для перевірки наших почуттів, а вони в нас найтепліші. До Києва я прилетіла лише з невеликою кількістю своїх працівників, а чоловік залишився в Америці.

У тебе на розігріві виступить Ані Лорак. Ти особисто вибирали виконавців?!

Ця місія повністю випала на мої плечі. Мені дуже цікаво було познайомитися з культурою країни та якістю виступів моїх колег. Мушу визнати, що ваші виконавці знаходяться на досить високому рівні і можуть конкурувати з Британією, Німеччиною, та що там кривити - Америкою. Я виділила декілька різних виконавців, які мені сподобалися. Потім, разом зі своєю командою  ми обрали найкращого виконавця і виграшні карти впали на Ані Лорак. Цю процедуру я робила в усіх країнах.

Ти вже встигла познайомитися з Ані Лорак?!

Я встигла тільки з тобою познайомитися (сміється). Ні ми ще не знайомилися, тільки заочно. Вона чудова дівчина з сильним голосом, гарною зовнішністю, чудовими піснями, непоганою пластикою та зі своєрідною "родзинкою". Мені вона сподобалася одразу. Знаю, що я  є її взірцем та однією з найулубленіших виконавиць. Це дуже приємно, повір! Впевнена, що до початку концерту ми обов'язково познайомимося, вип'ємо кави. Обміняємося новинами, враженнями та професійними настановами.

Київський концерт буде в підтримку нового альбому "Heavy Rotation"?

З чого ти зробив такий висновок?! Тур справді має ідентичну назву зі своїм останнім альбомом, але це не зовсім концерт у підтримку альбому. Це перший мій виступ в Україна, так само як і в багатьох країнах, тому я буду не я, якщо не заспіваю свої світові хіти: "Left Outside Alone", "Pieces Of A Dream", "I'm Outta Love", "One Day In Your Life", а також усі пісні з останнього альбому, який за короткий строк став золотим диском.  Окрім своїх пісень я виконаю декілька каверів та зовсім нові пісні. Думаю, що глядачам сподобається.

Ти будешь з'являтися на сцені в образах?! 

Це домашній концерт і на сцені я буду  по домашньому! Хоча змінюватимусь 4 рази. Хочу щоб люди були шоковані не тільки від моїх пісень, але й від моїх нарядів. Впевнена, що вони будуть здивовані. Концерт буде ділитися на лірику, блюз та диско. Тому для кожного напряму свій стиль і останній - самий відвертий.

Одяг буде від твого бренду "Anastacia by s.Oliver"?

Звичайно ні. Цей одяг буде продаватися у час мого виступу, а під час концерту я з'явлюся в звичайних вбраннях від відомих та маловідомих дизайнерів.

Смакувала українську кухню?!

Я в захваті від вашої живильної їжі! У готелі  мені подавали дуже смачні рулетики з рубаної свинини. Я поцікавилася рецептом і навіть записала його. Тепер з радістю буду готувати подібні страви у себе вдома, та пригощати своїх рідних і друзів. Усім буду рекламувати українську страву. Гадаю, що їм також сподобається як і мені.

Тобто харчувалася ти тільки в готелі?

Ні. Один вечір я повністю провела в ресторані Ciro's Pomodoro. Цей ресторан належить Євгенії Тимошенко і Шону Карру. Чудовий заклад. Дуже смачно готують. Власником мережі вважається Чиро Орсини - майстер італійської кухні. Приємною звісткою стало для мене те, що він прилетів до України, щоб зустріти мене в своєму ресторані.

Ексклюзивно - Володимир Бірюков
Фото надано прес-службою співачки

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить