26

Апр

2009

Едуард Клім - кращий представник творчої еліти України 0 794

Едуард Клім - кращий представник творчої еліти України
24 квітня 2009 року у рамках заходів, присвячених Міжнародному дню інтелектуальної власності було нагороджено переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід – 2008», та представників творчої еліти України.

Едуард Клім, музичний продюсер та генеральний директор українського музичного холдингу ЛАВІНА був нагороджений  почесною грамотою Міністерства науки і освіти України «За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм і значні творчі здобутки, особистий внесок у розвиток державної системи правової охорони інтелектуальної власності України», як Кращого представника творчої еліти України. Почесну грамоту мала честь отримати також співачка Руслана.

Грамоти вручав Голова Державного департаменту інтелектуальної власності при Міністерстві науки і освіти України Микола Паладій.

На прес-конференції, присвяченій Всесвітньому дню інтелектуальної власності, відомий своїм непримиренним ставленням до музичного піратства музичний продюсер висловив свою позицію і подякував за вручену йому нагороду. 

Едуард Клім: «Мені приємно, що в Україні святкують Міжнародний день інтелектуальної власності. Безперечно, такі заходи потрібно проводити, адже це доводить, що міжнародні стандарти стосовно інтелектуальної власності не байдужі українським державним діячам. Я вдячний Державному департаменту інтелектуальної власності за співпрацю.  Приємно, що наші спільні зусилля не були марними».

Нагадаємо, що 26 квітня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день інтелектуальної власності, який було встановлено Генеральної асамблеєю Всесвітньої організації інтелектуальної власності. Саме в цей день 1970 року набула сили Конвенція, яка і започаткувала  Всесвітню організацію інтелектуальної власності (World Intellectual Property Organization, WIPO). Це спеціалізований заклад ООН, діяльність якого направлена на розвиток збалансованої міжнародної системи інтелектуальної власності.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить